04 شهريور 1396 - 10:44
موسسه کاسپین اعلام کرد؛

دلیل مسدودی برخی حساب‌های فرشتگان/ تعیین تکلیف ۳ تعاونی منحله

موسسه کاسپین اعلام کرد: فرآیند انتقال حساب ۳ تعاونی منحله «عام کشاورزان مازندران» ،«حسنات اصفهان» و «دامداران کرمانشاه» در حال انجام است و به محض انتقال حساب‌ها، نحوه پرداخت‌ها اعلام می‌شود.
کد خبر : ۷۳۹۹۶
موسسه کاسپین

به گزارش ایبِنا، در اطلاعیه این موسسه آمده است: در راستای رسیدگی و تعیین تکلیف سپرده های ۳ تعاونی مذکور به اطلاع می‌رساند که مذاکرات با شرکت «داتین (فناپ) » برای کانورت حساب ها انجام شده، اما همکاری‌های لازم برای تسریع در روند کار دیده نمی شود.


بر پایه این گزارش، با اتمام عملیات فنی انتقال اطلاعات حساب‌های ۳ تعاونی منحله، حساب ها به موسسه کاسپین منتقل خواهد شد و پس از آن تعیین تکلیف سپرده گذاران مشخص شده و در یک برنامه زمان بندی شده، به آگاهی سپرده گذاران محترم خواهد رسید.


بر همین اساس، روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین برای ساماندهی وضعیت پاسخگویی و تکریم سپرده گذاران صبور، کسب اطلاع از واحدهای فنی مسئول در موسسه اعتباری کاسپین را به صورت روزانه پیگیری کرده و از این پس، جدیدترین اخبار از تحولات هر تعاونی را به محض دریافت اطلاع رسانی خواهد کرد.


موسسه کاسپین درباره اینکه چرا حساب برخی سپرده گذران تعاونی‌ منحله فرشتگان مسدود است؟ اعلام کرد: برخی ابهام های سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان، در خصوص مشکلات پرداخت وام‌های دریافتی پیگیری شد و در حال رفع است.


بخشی از مشکلات مطرح شده از سوی سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان در خصوص مشکلات تسهیلات و وام بوده که با تحویل اطلاعات از سوی شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین (توسن) رفع خواهد شد؛ هرچند که شرکت مربوطه با وجود نامه نگاری‌های مکرر بانک مرکزی، همکاری لازم را با موسسه ندارد.


بر پایه این اطلاع، در صورت همکاری سریع این مجموعه موضوع پرداخت اقساط وام ها و مسدودی برخی سپرده ها بابت تسهیلات دریافتی رفع خواهد شد. گفتنی است که اطلاعات تکمیلی درباره زمان رفع این مشکل پس از اعلام نظر شرکت یاد شده تکمیل می‌شود.


از همین رو کُندی فرآیند انتقال نیز دور از ذهن نیست و نیازمند صبوری سپرده گذاران است؛ چرا که با دستور مدیرعامل موسسه، همه بخش‌ها در موسسه اعتباری کاسپین در تلاشند تا اقدامات لازم در کمترین زمان ممکن و با صحت و دقت محقق شود.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر