03 دی 1396 - 11:47

وام ۱.۵ میلیون تومانی پست بانک برای تعویض مخزن گاز خودروها

مدیر امور اعتباری و وصول مطالبات پست بانک اعلام کرد که صاحب هر خودرو می تواند به طور میانگین یک تا یک و نیم میلیون تومان از پست بانک وام تعویض مخزن گاز دریافت کند.
کد خبر : ۷۹۴۶۵
پست بانک

به گزارش ایبِنا از خبرگزاری صدا و سیما، داود قزلباش با بیان این مطلب افزود: با توجه به نیاز به تعویض حدود ۲۰ درصد مخازن گاز خودروهای گازسوز کشور، پست بانک حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از منابع داخلی خود برای اجرای این طرح اختصاص داده است.


وی ادامه داد: این وام به صورت اقساط ۲۴ ماهه است که با سود ۱۸ درصد در اختیار مالکان خودروهای گازسوز دارای شرایط قرار می گیرد. مدیر امور اعتباری پست بانک درباره نحوه اجرای این طرح گفت: متقاضیان می توانند در سامانه ای که به همین منظور طراحی شده، ثبت نام کنند، سپس مراکز مجاز معاینه فنی نیاز به تعویض مخزن را به بانک اعلام می کند و پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، اجازه تعویض مخزن صادر می شود.


وی افزود: پس از تعویض، هزینه انجام شده از طریق بانک به مراکز تعویض پرداخت می شود و در واقع صاحبان خودروها در این فرآیند نقشی ندارند. قزلباش گفت: برای دریافت این وام تنها یک ضامن نیاز است و یا متقاضیان می توانند با پرداخت ۴ فقره چک یا یاراکارت از این تسهیلات استفاده کنند. وی افزود: اجرای این طرح از دهم دی آغاز خواهد شد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر