03 دی 1396 - 14:22

افزایش سرمایه ۱۱۰ درصدی به پرداخت ملت

شرکت به پرداخت ملت با هدف توسعه فعالیت های این شرکت، پیشنهاد افزایش سرمایه بیش از ۱۱۰ درصدی به میزان ۲۰۰ میلیارد تومان از محل مطالبات سهامداران خود را به سازمان بورس ارایه کرده است.
کد خبر : ۷۹۴۷۹
به پرداخت ملت

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی به پرداخت ملت، در بررسی ترازنامه ها این شرکت همچنان ۱۲۵ میلیارد تومان سود انباشته وجود داشته و نسبت مالکانه مطلوب ۴۵ درصدی مشاهده می شود که نشان از امکان توسعه فعالیت های بیشتر این شرکت درصورت ضرورت از محل بهره گیری از مزیت اهرمی و امکان افزایش سرمایه های بیشتر در آینده دارد.


پیشنهاد افزایش سرمایه پرداخت هم اکنون پس از تهیه و ارایه گزارش توجیهی و تصویب هیات مدیره آن جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارایه شد و پس از اخذ تاییدیه حسابرس، جهت اخذ مجوز سازمان بورس ارسال شده است.  تاکید می شود؛ انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و تصویب مجمع فوق العاده است.


یادآور می شود؛ شرکت به پرداخت ملت با نماد پرداخت و سرمایه ۹۵ میلیارد تومانی تابستان ۹۵ در تابلوی معاملاتی بازار بورس اوراق بهادار تهران  قرار گرفت  تا مطابق با گزارش ۶ ماهه و گزارش های عملکرد ماهانه متناسب با بودجه اعلام شده از پوشش مناسبی برخوردار شود و همچنان حفظ و توسعه سهم بازار را در دستور کار خود دارد.


 شایان  ذکر است؛ حوزه فعالیت اصلی شرکت در زمینه پرداخت الکترونیک بوده و در این صنعت سهم نخست بازار را در اختیار دارد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر