14 بهمن 1396 - 17:38
بانک قرض الحسنه مهر ایران اعلام کرد:

ابلاغ مرجع معرفی کننده بانوان سرپرست خانوار برای دریافت تسهیلات

بانک قرض الحسنه مهر ایران مرجع معرفی کننده بانوان سرپرست خانواده برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه «طرح اندوخته بانوان مهر ایران» را اعلام کرد.
کد خبر : ۸۱۵۴۷
بانک قرض الحسنه مهر ایران

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک به منظور سهولت انجام کار و مدیریت تقاضای مخاطبان، طی نامه ای مطابق با درخواست معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، مدیران کل امور زنان و خانواده استان ها را مرجع معرفی زنان سرپرست خانوار به شعب خود برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه «طرح اندوخته بانوان مهرایران» اعلام کرد.


در همین راستا، سازمان بهزیستی نیز مسئولیت شناسایی، احراز و معرفی زنان بدسرپرست را بر عهده دارد تا آنان نیز بتوانند با مراجعه به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران و ارائه معرفی نامه از این تسهیلات استفاده کنند.


شایان ذکر است، با امضای تفاهمنامه میان این بانک و معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری ۳۳ هزار زن سرپرست خانوار تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد دریافت می کنند. بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اجرای این طرح بالغ بر یک هزار میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته است و بازگشت اقساط تسهیلات پرداخت شده ۲۴ ماهه می باشد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر