16 بهمن 1396 - 09:36

آغاز پیش فروش سکه در ۱۳۱۲ شعبه بانک ملی از فردا

پیش‌فروش سکه از فردا (سه شنبه) در ۱۳۱۲ شعب منتخب بانک ملی آغاز می‌شود.
کد خبر : ۸۱۶۲۵
سکه حراجی

به گزارش ایبِنا،  بر همین  اساس متقاضیان ١٨ سال به بالا با ارائه کارت ملی می‌توانند برای ثبت نام سکه تمام‌بهار آزادی با سررسید ٦ ماه و یک سال اقدام کنند.


مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی با بیان اینکه طرح پیش‌فروش سکه از روز سه‌شنبه با ١٣١٢ شعبه منتخب بانک ملی در سراسر کشور آغاز می‌شود، گفت: پیش‌خرید برای همه افراد بالای ١٨ سال با کارت ملی امکان‌پذیر است. در مرحله ثبت‌نام یک‌میلیون تومان با سررسید ٦ماهه و یک‌ساله انجام می‌شود. قیمت مابه‌التفاوت به‌نرخ روز است ولی با تخفیف ٩ درصد برای سررسید یک‌ساله و ٤ درصد برای سررسید ٦ماهه است.


رحیمی با بیان اینکه پیش‌فروش سکه مشمول مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود، گفت: بازده یک‌ساله پیش‌فروش ١٥ درصد است بنابراین در عمل بیشتر از ٩ درصد سود به خریداران برای سرمایه گذاری یک‌میلیون تومانی می‌رسد.


 بانک ملی اعلام کرده که حسب دستور بانک مرکزی قرار است پیش‌فروش سکه در شعب منتخب این بانک در سراسر کشور با هدف تعادل‌بخشی به بازار، گسترش عرضه و سهولت دسترسی عموم مردم صورت گیرد.


هموطنان گرامی می‌توانند شعبه مورد نظرخود را از طریق سایت و یا کانال بانک ملی ایران انتخاب و در زمان مقرر اقدام به پیش‌خرید سکه کنند.


برای مشاهده اسامی شعب منتخب پیش‌فروش سکه اینجا کلیک کنید.برچسب ها: سکه پیش فروش
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر