توسط شرکت بیمه تجارت نو صورت گرفت:

ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان بیمه می شود

طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان بیمه تجارت نو با حضور مدیر عامل این شرکت رونمایی شد.
کد خبر : ۸۱۶۶۸
بیمه تجارت نو

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه تجارت نو، از طرح بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان با حضور سیدمحمد عباس زادگان مدیرعامل، مجید باقی مدیر روابط عمومی، منا عروجی مدیر بیمه های اشخاص، جواد کاووسی راد اکچوئر، علی قمری مدیر امور شعب و نمایندگان و میثم مولائی معاونت فروش و راهبری بیمه های عمر شرکت بیمه تجارت نو رونمایی شد.


شرکت بیمه تجارت نو، با اخذ مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران طرح ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان را برای تمامی کارمندانی که سابقه کار از یک سال تا ۲۵ سال چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی دارا هستند، طراحی و ارائه کرده است.


منا عروجی مدیر بیمه های اشخاص بیمه تجارت نو درباره این طرح گفت: شرکت بیمه تجارت نو، بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان را با هدف افزایش و ترمیم پاداش پایان خدمت کارکنان ادارات، سازمانها و مراکز دولتی و خصوصی طراحی کرده است، این بیمه نامه در واقع نوع خاصی از بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری است.


وی افزود: در کشور ما سنوات به دو گونه پرداخت می شود که در بخش دولتی ذخیره و پس از پایان خدمت کارمند به وی پرداخت می شود یا در بخش خصوصی هرساله در پایان سال توسط کارفرما تسویه می شود.


مدیر بیمه های اشخاص بیمه تجارت نو ادامه داد: با توجه به محدودیت حقوق کارکنان مشمول سنوات، این دغدغه همیشه وجود دارد که مبلغ سنوات ذخیره شده در زمان بازنشستگی توسط سازمان ها، چندان مطلوب کارمند بازنشسته نباشد.


وی عنوان کرد: یک کارمند می تواند با خرید این بیمه نامه، علاوه بر پاداش دریافتی از سازمان مطبوع خود، در پایان دوره بیمه ای از مزایای معادل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به انضمام سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای از جمله پوشش فوت به علت حادثه، پوشش نقص عضو دائم و جزئی ناشی از حادثه و ... بهره مند شود.


عروجی افزود: در صورتی که کارمندی سابقه فعالیت در سازمانی داشته باشد، می تواند با پرداخت مبلغی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و حق بیمه سنوات گذشته خود را تامین یا به عبارتی سنوات گذشته خود را به روز رسانی و برای سال های آتی نیز مبلغی را به عنوان حق بیمه پرداخت کند تا در زمان بازنشستگی به غیر از سنواتی که از سازمان مطبوع خود دریافت می کند از مزایای این بیمه نامه که شامل ۳۰ برابر آخرین حقوق دریافتی به اضافه سود مشارکت در منافع و پوشش های بیمه ای است، استفاده کند.


وی توضیح داد که این بیمه نامه مناسب کارکنانی است که سنوات آنها هرساله از طریق دستگاه مربوطه تسویه می شود؛ این کارکنان می توانند بیمه نامه ترمیم پاداش پایان خدمت را به حق بیمه ای که معادل همان سنوات دریافتی سالانه است، خریداری و از مزایای آن در آینده بهره ببرند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر