16 بهمن 1396 - 16:41

رونق تولید و اشتغال در شهرها با حمایت بانک شهر از جوانان

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت های بانک شهر باعث رونق تولید و اشتغال جوانان در شهرهای مختلف کشور و به ویژه کلانشهرها شده است.
کد خبر : ۸۱۶۸۶
بانک شهر

به گارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک شهر، وی ادامه داد:خوشبختانه طی چند سال گذشته منابع مالی این بانک در اختیار فضای تولید و اشتغال قرار داشته است.


محمدجواد کولیوند با اشاره به اینکه برای داشتن شهری با اقتصادی  پویا باید زیرساخت‌های آن تامین شود، افزود: بانک شهر توانسته باکمک شهروندان، سرمایه‌های آنان را در حمایت از پروژه‌های عمرانی و فرهنگی شهرهای خود سرمایه‌گذاری کند.


وی با بیان این که امروز، سپرده های مردم در بانک ها در حوزه زمین و مسکن خرج می‌شود که این موضوع کشور را با مشکل مواجه کرده است، افزود: در این شرایط، بانک شهر ریل سپرده گذاری را به سمت تولید برده است و توسعه کشور را دنبال می‌کند که جای قدردانی دارد.


کولیوند در ادامه با اشاره به نیاز مدیریت شهری کشور به یک بانک تخصصی گفت: بانک شهر اکنون توانسته با کمک حمایت های شهروندان و توان نیروهای جوان، متعهد و متخصص خود  به عنوان پشتوانه ای محکم برای مدیریت شهرهای مختلف کشور باشد.


برچسب ها: بانک شهر کلانشهر
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر