مدیرعامل بیمه آرمان اعلام کرد؛

بررسی ۱۰هزار پرونده مسکن مهرکرمانشاه/پرداخت ۲۵۶میلیارد ریال خسارت

مدیر عامل بیمه آرمان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰ هزار پرونده مربوط به آسیب های مسکن مهر در زلزله کرمانشاه توسط این شرکت بررسی شده، از پرداخت ۲۵۶ میلیارد ریال خسارت به بانک مسکن خبر داد.
کد خبر : ۸۱۷۷۰
زلزله کرمانشاه

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بیمه آرمان، علیرضا بیانیان با اشاره به اقدامات این شرکت در ارتباط با زلزله کرمانشاه گفت: تلاطم ­های زیادی طی این مدت داشتیم و بیش از ۱۰ هزار پرونده خسارت اعلام شده از سوی بانک مسکن مورد رسیدگی و ارزیابی قرار گرفت.


وی افزود: خوشبختانه با تلاش های شبانه روزی کارشناسان فنی شرکت بیمه آرمان به ویژه کارشناسان حوزه آتش سوزی به سرانجام رسید و تاکنون بیش از ۲۵۶ میلیارد ریال خسارت در حساب بانک مسکن منظور شده است.


وی که در آستانه سالروز تاسیس شرکت بیمه آرمان و در جلسه شورای مدیران این شرکت سخن می گفت، ضمن تبریک این روز و ایام فرخنده دهه فجر، از تمامی همکاران خود بخاطر کسب بالاترین سطح توانگری مالی (سطح یک) قدردانی کرد.


مدیرعامل بیمه آرمان با اشاره به دستیابی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۶ به بالاترین سطح توانگری مالی (سطح یک) که از سوی بیمه مرکزی اعلام و ابلاغ شده است؛ این موفقیت را حاصل تلاش تک تک مدیران و کارکنان این شرکت دانست و کسب رتبه بالای توانگری مالی را به آنها تبریک گفت. در این جلسه کلیپی از فعالیت ­ها و عملکرد شرکت بیمه آرمان در ارتباط با زلزله کرمانشاه و فرایند بررسی و ارزیابی خسارت زلزله زدگان ارائه و پخش شد.


تغییرات مدیریتی در بیمه آرمان


مدیر عامل بیمه آرمان همچنین از جابجایی و تغییرات مدیریتی در سطح معاونان این سازمان خبر داد و گفت در راستای اهداف شرکت و بر اساس خواست سهامداران و تصمیم هیئت مدیره آقایان هادی رئیس الذاکرین و محمد کاسبان که از اعضای هیئت مدیره نیز هستند، به ترتیب به عنوان معاون فنی و معاون فروش و توسعه بازار منصوب شده اند.


همچنین مصطفی شمس معاون فنی پیشین به عنوان مشاور عالی مدیرعامل و مسعود سیفی به عنوان مدیر امور شعب منصوب و معرفی شدند. در ادامه جلسه، معاونان جدید نیز ضمن تبریک ایام فرخنده دهه فجر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مدیر عامل، از بازنگری در مقررات و دستورالعمل های حوزه کاری خود گفتند و برنامه های خود را اعلام کردند و در پایان حکم انتصاب آنها ابلاغ و تسلیم شد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر