18 بهمن 1396 - 09:53

موسسه اعتباری کوثر به موفقیت های خود مباهات می کند

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به همراه معاونین و مشاوران، سید مهدی صادقی استاندار قم و مسئولین استان از سرپرستی موسسه اعتباری کوثر در استان قم بازدید کردند.
کد خبر : ۸۱۷۹۵
کوثر

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ معصومه ابتکار در جمع کارکنان شعب استان قم ضمن تبریک دهه فجر و ایام الله ۲۲ بهمن گفت: تلاش ها و اقداماتی که این موسسه برای بهبود فرآیندهای بانکی، ارتقا سطح خدمات در سطح استان و نظام بانکی ارائه نموده بسیار مشهود است.


معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اهمیت بانکداری الکترونیک و نقش تکنولوژی در ارائه خدمات نوین بانکی افزود: بانکداری الکترونیک یکی از رویکردهای اصلی دولت دوازدهم است و قطعا موسسه اعتباری کوثر نیز گام های شایسته ای در تسهیل و ارائه خدمات به مشتریان برداشته است.


وی بیان داشت: اهمیت به معیشت و حمایت از بانوان کارآفرین از سوی موسسه اعتباری کوثر بسیار ارزشمند است و امیدواریم این حمایت ها گسترش یابد.


معاون رییس جمهور تصریح کرد: با توجه به اهمیت حمایت از بانوان کارآفرین و زنان سرپرست خانوار از انعقاد تفاهم نامه ای با موسسه اعتباری کوثر در این راستا استقبال خواهیم کرد.


در ابتدای این دیدار آزاده محمدی مدیر روابط عمومی و تبلیغات و مشاور امور بانوان موسسه اعتباری کوثر ضمن خیر مقدم به معاون رئیس جمهور، استاندار قم و هیات همراه گزارشی از تاسیس و عملکرد موسسه در نظام بانکی ارائه نمود.


محمدی با اشاره به اینکه موسسه اعتباری کوثر تنها نهاد مالی با نام بانوان است، افزود: ۲۲ درصد از کارکنان کوثر را بانوان متخصص و متعهد تشکیل می دهند که وجه تمایز مجموعه کوثر با بسیاری از نهادهای مالی فعال دیگر، بهره مندی از جوانان متخصص، متعهد و با انگیزه است.


مشاور مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در امور بانوان تاکید نمود: کسب موفقیت و درخشش های کوثر در ایام الله دهه مبارک فجر را به فال نیک می گیریم و هفتمین سالگرد تاسیس موسسه را جشن خواهیم گرفت که امیدواریم همواره شاهد روند توسعه ای و پیشرفت کوثر در نظام بانکی باشیم.


در ادامه این نشست مسعود اقدسی مدیر شعب استان قم گفت: موسسه اعتباری کوثر علاوه بر فعالیت در بخش اقتصادی و پرداخت تسهیلات منطبق بر ضوابط شرعی که باعث رضایت مراجع و آیات عظام گردیده،  همواره سعی نموده است در کنار سایر خدمات، توجه ویژه ای به امور بانوان داشته باشد که در این راستا تسهیلاتی نیز در جهت معیشت و کارآفرینی به بانوان بد سرپرست و سرپرست خانوار پرداخت گردیده است.


وی افزود: حمایت از بنیاد معلولین فاطمه زهرا(س) و آزاد سازی زندانیان جرائم مالی با محوریت بانوان خود سرپرست از جمله امور خیریه موسسه کوثر با همکاری ستاد دیه کشور است.


وی اظهارداشت: تمام سعی و تلاش کارکنان و مدیران موسسه در تکریم ارباب رجوع، صداقت در گفتار، توجه ویژه به همراهی دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم، اجرای فرامین مقام معظم رهبری به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر