21 بهمن 1396 - 09:08

تجدید میثاق مدیران و کارکنان موسسه اعتباری کوثر با آرمان های امام

مدیران و کارکنان موسسه اعتباری کوثر با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های امام و انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
کد خبر : ۸۱۹۰۵
دکتر عیسی رضایی

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ مدیرعامل، معاونین، مدیران و کارکنان کوثر ضمن حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با نثار تاج گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر با آرمان های معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.


بر اساس این گزارش؛ دکتر رضایی و جمعی از مدیران موسسه اعتباری کوثر در حاشیه تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره)   با حجت‌الاسلام سید حسن خمینی نوه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دیدار کردند.


دکتر عیسی رضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی(ع) و شهدای انقلاب اسلامی بیان داشت: امیدواریم که همچون گذشته خادم انقلاب و سرباز نظام جمهوری اسلامی باشیم که هرآنچه داریم به برکت امام راحل و شهدای عزیز است.


دکتر رضایی افزود: بزرگترین افتخار ما حضور در مجموعه ای است که مزین به نام مبارک کوثر است و خدمت در این مجموعه برای ما مایه مباهات و افتخار است.


حجت الاسلام سید حسن خمینی در این دیدار گفت: زمانی که بخشی از امور مردم به دست ما سپرده می شود در واقع توفیقی است الهی که نصیب ما می شود که می تواند یک فرصت باشد و ما در معرض امتحانی بزرگ قرار می گیریم. اگر از فرصت استفاده نمائیم این خدمت می تواند موجب تعالی انسان شود و اگر نتوانیم استفاده کنیم و از این توفیق غفلت ورزیم، آن زمان با سقوط مواجه می شویم.


نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران افزود: سنت پسندیده قرض الحسنه و گره گشایی از کار مردم یکی از نعمات الهی است و موسسه اعتباری کوثر در این راستا با همت و توانمندی مدیران و ان شاءالله عزم کارکنان خدوم در سراسر کشور به موفقیت های خوبی دست پیدا خواهد کرد.


در پایان این دیدار مدیرعامل و مدیران موسسه اعتباری کوثر  با حضور بر سرمزار شهید بهشتی، شهدای ۷۲ تن، شهدای دفاع مقدس و قرائت فاتحه با آرمان های شهدای عالیقدر انقلاب اسلامی ایران تجدید پیمان کردند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر