21 بهمن 1396 - 15:32

انتصاب مدیر جدید شعب موسسه اعتباری کوثر در استان آذربایجان غربی

تکریم و معارفه مدیریت شعب موسسه اعتباری کوثر استان آذربایجان غربی با حضور جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل برگزار شد.
کد خبر : ۸۱۹۳۹
موسسه اعتباری کوثر

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ با حکم دکتر عیسی رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، مجید صحرایی به عنوان مدیر شعب استان آذربایجان غربی معارفه و از زحمات محمدرضا آهن تن مدیر سابق شعب استان تجلیل شد .


در ابتدای مراسم تکریم و معارفه، محمد رضا آهن تن مدیر سابق شعب استان آذربایجان غربی ضمن عرض خیرمقدم محضر مدعوین بویژه قائم مقام مدیر عامل ومدیران ارشد گزارش اجمالی از عملکرد مدیریت را ارائه نمود.


جواد فهیمی پور قائم مقام مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات والفجر مقدماتی اظهارداشت: این انقلاب حاصل خون شهدا است . امیدوارم به گونه ای عمل نماییم که  شرمنده روح شهدا و امام شهدا نباشیم.


وی با اشاره به آغاز هشتمین سال فعالیت موسسه اعتباری کوثر افزود: از خداوند متعال می خواهم به همه کوثریان در زندگی کاری و شخصی توفیق دهد تا به گونه ای عمل نماییم که در شان نام زیبای کوثر نبوی باشیم.


فهیمی پور نقطه عطف عملکرد موسسه اعتباری کوثر را اخذ مجوز رسمی فعالیت از بانک مرکزی در سال ۹۲ تصریح کرد: پس از ۱۵ سال  کوثر توانست  درب صدور مجوز بانک مرکزی را باز نماید. در ادامه مسیر موسسه اعتباری کوثر با پذیرش برخی تعاونی ها و در صدر آن صندوق جوانان خیر در شمال غرب کشور توانست عملکرد درخشانی در نظام بانکی کشور ثبت نماید.


قائم مقام مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر در بخش دیگری از سخنان خود بر رعایت بهداشت پرونده های تسهیلاتی و قوانین و مقررات تاکید نمود و گفت: جذب منابع و دقت در قیمت تمام شده از اولویت های اصلی موسسه اعتباری کوثر می باشد.


در پایان جلسه از تلاش ها، خدمات ارزنده محمدرضا آهن تن و غلامرضا طالبی حصار با اهدای لوح سپاس قدردانی گردید و فهیمی پور عضو هیئت مدیره کوثر با اهدا حکم مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر  مجید صحرایی را به عنوان مدیر جدید شعب موسسه دراستان آذربایجان غربی معرفی و برای وی آرزوی موفقیت  نمود.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر