24 بهمن 1396 - 13:16

اقبال مشتریان به خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران

استقبال مردم از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران رو به افزایش است.
کد خبر : ۸۲۰۶۳
بانک ملی

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه «بام» که این روزها در اوج است و به خوبی قابلیت هایش را به مشتریان نشان داده، اکنون به بیش از دو میلیون و ۲۷۰ هزار نفر خدمات ارائه می دهد.


از سوی دیگر تعریف کردن خدمات تازه و جدید بر روی دستگاه های خودپرداز و کیوسک های نوین بانک ملی ایران، میزان مراجعه مشتریان برای دریافت خدمات مبتنی بر این سامانه ها را افزایش داده است.


تازه ترین اطلاعات موجود نشان می دهد تعداد کارت های برداشت صادره توسط واحدهای بانک ملی ایران طی ۱۰ ماه نخست سال جاری از ۱۰ میلیون و ۵۶۵ هزار فقره فراتر رفته که از تعداد کل کارت های برداشت صادر شده در سال گذشته هم بیشتر است.


همچنین سهم بانک ملی ایران از کل تعداد تراکنش های شاپرک در ۹ ماه نخست امسال ۷.۶۵ درصد و سهم آن از کل مبلغ این تراکنش ها ۱۰.۸۷ درصد بوده است.


در ۱۰ ماه نخست امسال بانک ملی ایران بیش از چهار میلیون و ۷۲ هزار فقره کارت خرید شامل بن کارت و کارت هدیه نیز صادر کرده است.


از سوی دیگر پیام رسان «بله» با قابلیت ارائه خدمات بانکی کم سابقه در نظام بانکی کشور، توانسته تعداد قابل ملاحظه ای کاربر به خود جذب کند.


بانک ملی ایران به تازگی نیز در رویداد «ملی شو» از برخی خدمات جدید خود در حوزه بانکداری الکترونیک رونمایی کرد که با توسعه آنها، مشتریان از امکانات تازه و بهتری استفاده خواهند کرد. 


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر