29 بهمن 1396 - 15:21

ایران کیش در میان ۵۰۰ شرکت برتر

ایران کیش برای دومین سال پیاپی به عنوان یکی از شرکت های برتر در همایش ۵۰۰ شرکت برتر انتخاب شد.
کد خبر : ۸۲۳۳۳
ایران کیش

به گزارش ایبِنا به نقل از ایران کیش، شرکت کارت اعتباری ایران کیش  برای دومین سال پیاپی به عنوان شرکت برتر کشوری از نظر رشد سریع در همایش شرکت های برتر IMI ۱۰۰ انتخاب و از این حیث شگفتی ساز شد.


این در حالی است که ایران کیش در سال گذشته نیز این عنوان را از میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از آن خود کرد. در بیستمین همایش شرکت های برتر که بیست و نهم  بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما و با حضور وزیر صنعت، معدن، تجارت برگزارشد این عنوان برای دومین سال پیاپی به ایران کیش رسید.


مهم ترین نتایج رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشوردرسال گذشته ارائه و از شرکت های پیشرو (انتخاب شده براساس روند رشد طی سال های اخیر) و شرکت های برتر از نظر رشد سریع و همین طور شرکت های برتر دارای رتبه های ویژه تقدیر به عمل آمد که  ایران کیش به عنوان برترین شرکت در رشد سریع انتخاب و ازصادق فرامرزی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.


گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷، رتبه بندی شرکت های برترایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم نمودن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در بنگاه های اقتصادی کشور انجام می شود تا شناخت و درک دقیق تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه های اقتصادی بزرگ کشور صورت گیرد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر