30 بهمن 1396 - 15:41
در بیستمین سال رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی؛

ارتقاء ۳۸ پله ای جایگاه به پرداخت ملت در میان شرکت‌های برتر کشور

شرکت به پرداخت ملت در رتبه‌بندی IMI-۱۰۰ که هر ساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی در خصوص شرکت‌های برتر کشور انجام می‌شود، توانست با صعود ۳۸ پله ای جایگاه ۱۶۳ را در میان شرکت های بزرگ کشور کسب کند.
کد خبر : ۸۲۴۱۵
به پرداخت ملت

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، در بیستمین سال رتبه بندی شرکت های بزرگ کشور که دیروز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه درمراسمی و با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن و تجارت و جمع بسیاری از فعالان اقتصاد در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد؛ به پرداخت ملت در قالب یکی از شرکت های فعال بخش خصوصی  از نظر شاخص بازده دارایی رتبه نخست صنعت و رتبه ۵ در در بین ۱۰۰ شرکت دوم به دست آورد.


همچنین این شرکت از نظر شاخص میزان فروش با ۳۸ پله ارتقاء نسبت به عملکرد سال گذشته خود، توانست در جایگاه صد و شصت و سوم قرار گیرد و با نگاهی به میزان فروش ۱۲۰۰ میلیارد تومانی و رشد بیش از ۲ برابری فروش این شرکت در سال ۹۶ پیش بینی می شود، رتبه سال آینده به پرداخت ملت جهش چشمگیری را تجربه خواهد کرد.


بر اساس این گزارش، سازمان ‌مدیریت‌ صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را هر ساله انجام داده و این رتبه‌بندی با الهام از رسالت سازمان که فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و کمک به شکل‌گیری فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی است، ارائه می‌شود و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران کمک می‌کند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور داشته باشند. 


تاکید می شود تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهارسال اخیر، معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو به شمار می رود که  پس از انتخاب شرکت‌های پیشرو شرکت‌ها و همچنین براساس سه معیار وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-۱۰۰ برای حداقل ۳ سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت پالایش تعیین  در نهایت به فعالان اقتصادی و عموم مردم معرفی  می شوند.


گفتنی است، سازمان مدیریت صنعتی ایران، به عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور از سال ۱۳۷۷ اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده  و بیستمین‌ رتبه‌بندی انجام شده بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت‌ها بوده است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر