20 فروردين 1397 - 10:21
وزارت ارتباطات:

فیلترینگ تلگرام در ۲۰ فروردین صحت ندارد

وزارت فاوا در بیانه‌ای اخبار منتشر شده مبنی بر فیلترینگ تلگرام در ۲۰ فروردین به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را تکذیب کرد.
کد خبر : ۸۴۲۶۰
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

به گزارش ایبِنا، به دنبال انتشار برخی اخبار نادرست به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر مطرح شدن زمان پالایش یکی از شبکه های اجتماعی، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این رابطه اطلاعیه ای صادر کرد.متن این اطلاعیه بدین شرح است:


با توجه به انتشار برخی اخبار نادرست به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه های اجتماعی به اطلاع عموم می‌رساند دو روز پیش خبری در کانال فارس پلاس به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر زمان پالایش یکی از شبکه های اجتماعی مطرح و با توجه به نادرست بودن خبر فورا حذف گردید لیکن مجددا توسط برخی به صورت هدف دار در حال پخش در شبکه های اجتماعی در کانال های شهرهای دیگر می باشد.


ضمن تکذیب خبر فوق تاکید می‌گردد وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات به هیچ عنوان و با هیچ خبرگزاری چنین مصاحبه ای نداشته و تا کنون نیز مصوبه یا تصمیم قانونی برای پالایش شبکه اجتماعی مذکور به این وزارت واصل نگردیده است.  


لازم به ذکر است بر اساس مصوبه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام تصمیمات و دلایل پالایش در فضای مجازی به عهده دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه است.ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر