22 ارديبهشت 1397 - 14:32

افزایش قیمت سهام شرکت‌های دارویی در وال استریت

سهام شرکت های دارویی در وال استریت با رشد قیمت مواجه شدند.
کد خبر : ۸۵۷۴۱
وال استریت

به گزارش ایبِنا، در بازار وال استریت، رشد چشمگیر قیمت صنایع بهداشتی و سلامت موجب کاهش قیمت سهام شرکت های تکنولوژی مخابراتی و بانکی ها شد. در این بین، شاخص اس اند پی با رشد ۴.۶ درصدی روبرو شد و شاخص داوجونز نیز با رشد ۰.۴ درصدی همراه شد. نزدک نیز در این میان ۰.۰۳ درصد منفی شد.


پس از اینکه، ترامپ در خصوص تسهیلات بر روی صنایع داروسازی و بهداشت و سلامت با کابینه خود جلسه تشکیل داد، قیمت سهام این صنایع با رشد چشمگیری همراه شد. در این میان، قیمت سهام شرکت دارویی Regeneron با رشد ۶.۲ درصدی روبرو شد قیمت سهام شرکت دارویی CVS رشد ۳.۲ درصدی داشت و شرکت دارویی بیوژن با افزایش ۳.۱ درصدی قیمت سهام همراه شد.


در سوی دیگر، قیمت سهام شرکت های تکنولوژی که از ابتدای سال جاری با رشد ۱۰.۸ درصدی همراه شده بود، بیشترین روند منفی را در شاخص اس اند پی از آن خود کرد. همچنین قیمت سهام شرکت انویدیا با افت ۲.۲ دررصدی رو به رو شد و قیمت سهام شرکت ترد دسک و شرکت یپ نیز با روند منفی معاملات را خاتمه دادند.


از سویی دیگر، سهام شرکت تیوو نیز افت ۱.۲ درصدی را به ثبت رساند. تا به حال بیشتر سهام موجود در شاخص اس اند پی گزارش عملکرد خود را منتشر کرده اند و تنها شرکت فروشگاه های زنجیره ای وال مارت و هوم دیپوت باقی مانده اند که این دو شرکت نیز گزارش عملکرد خود را هفته آینده منتشر خواهند کرد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر