27 آذر 1397 - 09:07

سازمان‌ها رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را با اولویت پیگیری کنند

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد گفت: ادارات کل استان‌ها رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان را با اولویت پیگیری کنند
کد خبر : ۹۴۸۰۱
99

به گزارش ایبِنا به نقل از شادا، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه طی سخنانی در شروع این نشست، ضمن تاکید بر موضوع اولویت بخشی در رسیدگی به مسائل و مشکلات تولیدکنندگان، به بحث و بررسی در مورد موضوعاتی همچون تحقق درآمدهای هشت ماهه سال جاری دولت و لزوم هماهنگی بیشتر در استان در جهت تحقق در آمدها در ماه های باقیمانده سال جاری، شناسایی کامل اموال و دارایی های دولت و مراقبت و استفاده بهینه از آن و فروش اموال مازاد دولت پرداخت و  این اقدامات را از مهمترین برنامه های وزارت اقتصاد در سطوح استانی برشمرد.


عسکری در ادامه، لزوم تسریع در بروز رسانی امکانات و تجهیزات وزارتخانه و ادارات کل اقتصاد و دارایی استان‌ها، استفاده صحیح و بهینه از منابع صرفه جویی در هزینه ها را خواستار شد.


این گزارش حاکی است، در این جلسه، همچنین گزارش‌های منتخبین مناطق شش گانه تقسیمات کشوری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها ارائه شد.


بنابراین گزارش، در ادامه، گزارش شاخص‌های عملکردی ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان‌ها و  عملکرد "مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای" ارائه شد.


همچنین، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با حضور مدیران ادارات کل استانی وزارتخانه و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه، از جمله برنامه‌های سومین گردهمایی نمایندگان وزیر و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان های وزارت اقتصاد بود.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر