28 آذر 1397 - 14:42

شفاف‌سازی واقعیت‌های قاچاق کالا و ارز

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به موضوع قاچاق سوخت که اخیرا با حمایت این ستاد مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت از تلاش برای شفاف‌سازی واقعیت‌های قاچاق کالا و ارز خبر داد.
کد خبر : ۹۴۸۸۹
علی مویدی خرم‌آبادی

به گزارش ایبِنا، علی مویدی در نشست تخصصی دبیران کمیسیون‌های برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان های سراسر کشور تصریح کرد: شفاف‌سازی از شعارهای دولت تدبیر و امید است و انتظار می رود با صداقت، درستکاری و توجه به واقعیت‌های جامعه حقایق مستتر در زیر پوست اقتصاد پنهان در کشور بی هیچ ملاحظه‌ای توسط دبیران کمیسیون‌ها در استان‌های سراسر کشور بازگو شود.


رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این مطلب که حرکت بر مدار تخصص‌گرایی از اهم دستاوردهای این‌ نشست‌ خواهد بود گفت: با فهم درست از مفاهیم قاچاق کالا و ارز همراه با اقدامات تخصصی مسیر موفقیت هموارتر خواهد شد.


مویدی ادامه داد: اینگونه نشست‌ها منتج به برنامه‌های تخصصی و در نهایت اقدامات مؤثر خواهد شد. وی با اشاره به تدوین سند راهبردی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در هفته آینده از نقش موثر استان‌ها در تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری چه در تنظیم برنامه و چه در ابلاغ و اجرا سخن گفت و افزود: نمایندگان دبیران کمیسیون‌های استان‌های سراسر کشور در تدوین این سند راهبردی انتظارات و مطالبات سایر استان‌ها را در نظر بگیرند.


رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در خصوص بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با تعزیرات حکومتی در این نشست گفت: مسیر موفقیت در اقدامات مجموعه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به تعزیرات و قوه قضاییه ختم می‌شود که به نتیجه رسیدن پرونده‌ها دستیابی به اهداف از پیش تعیین‌شده و در نهایت رضایت همگان را در پی خواهد داشت.


شایان ذکر است در نشست یکروزه دبیران کمیسیون‌های برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان های سراسر کشور مسایل و موضوعات مرتبط با تعزیرات حکومتی، آخرین وضعیت قاچاق سوخت و قاچاق دام بررسی و آخرین سیاست‌ها و برنامه‌ها با حضور مسؤولان ستاد مرکزی، دبیران کمیسیون‌های استانی و نمایندگان دستگاه‌های مرتبط تبیین خواهد شد.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر