25 دی 1397 - 16:13

تاکید عضو هیات مدیره بانک ملی بر رعایت ضوابط ابلاغی بانک مرکزی

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر رعایت دقیق ضوابط و الزامات ابلاغی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار در شعب این بانک تاکید کرد.
کد خبر : ۹۵۹۵۰
اقای شاهباز

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، ناصر شاهباز در جریان بازدید از شعبه مستقل بورس اوراق بهادار با اشاره به این که باید از حداکثر ابزارهای قانونی برای افزایش سوددهی شعب بانک استفاده شود، افزود: در شرایطی که اولویت کشور حمایت از تولید و اشتغال است، بانک ملی ایران نیز همه توان خود را در اولویت دادن به پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای تولیدی به کار می گیرد.


شاهباز همچنین مطالبات معوق را یکی از چالش های نظام بانکی خواند و گفت: ما باید از ابزارهای قانونی برای وصول این مطالبات استفاده کنیم، اما می دانیم که با همه بدهکاران نمی توان به یک شکل برخورد کرد.


عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین بر لزوم رعایت نسبت مطلوب مصارف به منابع و نیز حفظ و جذب مشتریان بزرگ توسط این شعبه تاکید کرد. سعید ملازینل رئیس شعبه مستقل بورس اوراق بهادار بانک ملی ایران نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد شعبه ارائه کرد. عضو هیات مدیره بانک ملی ایران همچنین از بخش های مختلف شعبه بازدید و با کارکنان آن از نزدیک دیدار و گفت و گو کرد.


برچسب ها: بانک ملی شاهباز
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر