25 ارديبهشت 1398 - 10:48
رییس دیوان محاسبات اعلام کرد؛

بررسی اختلاف افزایش حقوق‌ها در نشست سه جانبه

رییس دیوان محاسبات کل کشور از برگزاری نشست سه جانبه بین دیوان محاسبات، سازمان امور اداری و استخدامی و نمایندگان برای حل و فصل افزایش حقوق‌ها خبر داد.
کد خبر : ۹۹۹۸۳
عادل آذر

به گزارش ایبِنا از خانه ملت، عادل آذر با اشاره به پیگیری موضوع افزایش حقوق ها در دیوان محاسبات گفت: پس از آنکه دولت بخشنامه ای در خصوص احکام مرتبط با افزایش حقوق ها بر اساس بودجه سال ۹۸ صادر کرد، ابهاماتی از سوی حسابرسان دیوان محاسبات و برخی نمایندگان مطرح شد.


رییس دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به نامه نگاری حاجی بابایی با دیوان محاسبات، اظهار داشت: با دریافت نامه و ابهامات پیش آمده، بخشنامه های دولت مورد بررسی قرار گرفت و به این جمع بندی رسیدیم که تفاوت و انحرافاتی در زمینه افزایش ۱۸ درصدی حقوق بازنشستگان برای همسان سازی و اعمال افزایش ۴۰۰ هزار تومانی و ضریب ۱۰ درصدی به حقوق کارکنان وجود دارد.


وی تاکید کرد: در نامه ای عنوان شد که تا برگزاری نشست سه جانبه بین سازمان امور استخدامی، دیوان محاسبات کل کشور و نمایندگان مجلس برگزار شود تا ابهامات و اختلافات موجود را رفع و رجوع کنیم و پس از آنکه به فرمول واحد در زمینه افزایش حقوق ها رسیدیم، احکام اجرایی صادر و ابلاغ شوند.


رییس دیوان محاسبات مجلس در خصوص زمان تعیین و تکلیف افزایش حقوق ها بیان داشت: منتظر پاسخ معاون رییس جمهور هستیم و اگر همکاری کنند حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه می توانیم به جمع بندی برسیم.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر