شروع دوره‌های آموزشی بانک توسعه تعاون با رویکرد ترکیبی و با محوریت کمک به "جهش تولید "

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون از شروع دوره‌های آموزشی بانک توسعه تعاون با محوریت کمک به "جهش تولید خبر داد.

به گزارش ایبِنا از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، کریم میرزاخانی گفت: برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی در سال جدید متناسب با اقتضای شرایط موجود با رویکرد ترکیبی و با محوریت نام‌گذاری سال جدید با عنوان "جهش تولید " از سوی مقام معظم رهبری و راهبردهای ابلاغی مدیرعامل بانک پیش‌بینی، طراحی و برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: رویکرد ترکیبی از رویکردهای نوین آموزشی محسوب می‌شود که با ترکیب ابزارهای متنوع و مختلف آموزشی، فرصت‌های آموزش و یادگیری را به کمک شیوه‌های الکترونیکی، مکاتبه‌ای و آنلاین برای همه مدیران و کارکنان بانک در سطح کشور بدون محدودیت‌های زمانی و مکانی فراهم می‌سازد.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۹ به‌عنوان «جهش تولید» و راهبردهای هفتگانه بانک که با محوریت شعار سال تنظیم گردیده است افزود: برنامه‌های آموزشی با رویکرد معرفی محصولات و خدمات جدید بانک و همچنین آشنایی با ابعاد بانکداری دیجیتال ازجمله دوره‌های مهم این مرکز در سال جاری به شمارمی آید.

میرزاخانی همچنین در این خصوص اضافه کرد: برنامه آموزشی معرفی خدمات و محصولات بانک با محوریت بند ۵ راهبرد ابلاغی برای جامعه هدف کارکنان شعب و به شیوه رقابت گروهی با محوریت شعب در اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.

گفتنی است این برنامه آموزشی یک برنامه غلتان و زنجیره‌ای است که در فاز نخست پنج مورد از محصولات بانک به همکاران شعب آموزش داده خواهد شد و در فازهای بعدی فیلم‌های آموزشی سایر محصولات تولید و آموزش داده خواهد شد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش با اشاره به اهمیت بند ۷ راهبردهای ابلاغی در نظام بانکی و بانک توسعه تعاون، تمرکز برنامه‌های آموزشی با مساعدت در فرهنگ‌سازی و توسعه دانش و مهارت کارکنان و مدیران بانک در پیاده‌سازی و اجرای بانکداری دیجیتال را از اولویت‌های اصلی سال جاری خواند و اشاره نمود که در این خصوص برنامه آموزشی آشنایی با ابعاد بانکداری دیجیتال برای همکاران ستادی طراحی و آغازشده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =