کشتی آرای

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به افزایش قیمت طلا در داخل با توجه به نوسانات ارزی و رشد قیمتی انس جهانی، گفت: در حال حاضر حباب سکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

محمد کشتی آرای در گفتگو با خبرنگار ایبِنا درباره وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: قیمت طلا و سکه در بازار داخلی به دلیل نوسانات ارزی و همچنین افزایش قیما انس جهانی روند افزایشی داشته است. هر انس طلا در بازار جهانی امروز با نرخ ۱۸۸۴ دلار معامله شد.

وی افزود: برهمین اساس تمامی این شرایط موجب شده تا قیمت ها امروز در بازار داخلی نیز با افزایش همراه باشد و با رکورد جدیدی از قیمت طلا و سکه در بازار داخلی مواجه باشیم.  

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: امروز در بازار، هر گرم طلا ۱۸ عیار در بازار یک میلیون و ۲۸۷ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، سکه یک گرمی نیز دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان معامله شده است.

به گفته کشتی آرای، نوسانات قیمتی موجب شده تا شاهد رشد قیمت ها و افزایش حباب سکه باشیم و در حال حاضر حباب سکه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است که این نشان از وجود تقاضا برای خرید سکه در بازار دارد که شاهد این میزان از حباب قیمتی هستیم. داد و ستد نیز در بازار در حال انجام است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =