• ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۸
  • خبرنگار: sadeghi
  • کد خبر: 129970
image-20220123125232-1.png

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد برای تمام پذیرندگان خود طی دو ماه بهمن و اسفند جشنواره تراکنش برنده را برگزار می‌کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، انجام ۴۰ تراکنش بیشتر با مجموعی بالغ بر ۴۰ میلیون ریال نسبت به ماه قبل، شرط اصلی ورود به این قرعه‎کشی است. اگر بنا به شرایط صنفی این امکان برای پذیرندگان وجود نداشته باشد با کسب مجموع مبالغ خرید معادل ۴۰۴ میلیون ریال نسبت به عملکرد ماه قبل، امکان شرکت در این جشنواره وجود خواهد داشت.

شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در تمام دوره جشنواره عملکرد هر ترمینال را به‌صورت مستقل بررسی خواهد کرد و پذیرندگان می‌توانند از طریق نرم افزار سانیار از وضعیت امتیاز خود اطلاع یابند.

نرم افزار سانیار، نرم‌افزاری جامع برای پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که از طریق آن پذیرندگان می‌توانند وضعیت درگاه‌های پرداخت خود را مدیریت کنند و با شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد در ارتباط باشند و از جشنواره‌های شرکت آگاهی یابند.

در این جشنواره که طی دو ماه بهمن و اسفند برگزار می‌شود، ماهانه ۴۰۴ برنده از بین  پذیرندگان به قید قرعه انتخاب خواهد شد. شایان ذکر است پس از انجام قرعه‌کشی انتخاب جایزه برعهده شخص برنده خواهد بود و برندگان می‌توانند در نرم‌افزار سانیار از میان جوایزی چون؛ کارت هدیه، کارت خرید آوندی و تلویزیون ۴۳ اینچ جایزه خود را انتخاب نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =