• ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
  • خبرنگار: tehrani
  • کد خبر: 130682
سکه و طلا

هفته پایانی بهمن ماه با افزایش انس طلا در بازارهای جهانی قیمت طلا و سکه با تغییراتی همراه بود که در نهایت در پایان هفته با روند کاهشی روبرو شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، نخستین روز هفته هر انس طلا در بازارهای جهانی به قیمت ۱۸۶۰ دلار عرضه شد و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون ۷۰۰ هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی ۲ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۹۷ هزارتومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۱۸۵ هزار تومان فروخته شد. 

یکشنبه ۲۴بهمن ماه، هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۸۶۰ دلار عرضه شد. هر قطعه سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۱۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱ میلیون و ۲۱۵ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۲۶۲ هزار تومان به فروش رسید.

۲۵ بهمن ماه نیز قیمت سکه تمام طرح جدید ۱۲ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۲ میلیون تومان بود. همچنین هر گرم طلا ۱۸ عیار، یک میلیون و ۲۱۲ هزار ۶۵۴ تومان اعلام شد. نیم‌سکه، شش میلیون و ۷۵۰ هزار تومان در بازار معامله و قیمت ربع‌ سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۲۰ هزار تومان بود. 

۲۷ بهمن چهارشنبه، قیمت سکه امامی ۱۲ میلیون و ۸۰ هزار تومان و سکه طرح قدیم نیز ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه گرمی هم دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله شد.

پنجشنبه ۲۸ بهمن اما شاهد کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه‌ بودیم. در این روز هر انس طلا در بازارهای جهانی به قیمت ۱۸۹۱ دلار عرضه شد و قیمت سکه طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان،سکه طرح جدید ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان، نیم سکه ۶میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۳میلیون و ۷۵۰ هزارتومان و سکه‌های گرمی هم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان به فروش رسید.

همچنین هر گرم طلای ۱۸عیار یک میلیون و ۲۰۵ هزارتومان و هر مثقال طلا ۵ میلیون و ۲۱۶ هزار تومان فروخته شد. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =