پل

سامانه پرداخت لحظه‌ای «پل» تا پایان سال جاری در بانک کشاورزی راه‌اندازی و امکان انتقال وجه بین‌بانکی با سهولت، سرعت و امنیت بیشتر و به‌ صورت لحظه‌ای فراهم می‌شود.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی و همکاری‌های بین الملل بانک کشاورزی، سامانه«پل» خدمتی جدید و استاندارد در سطح کشور است که با نظارت بانک مرکزی با حجم انبوه انجام شده و انتقال مبالغ خُرد مشتریان این بانک کارسازی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تعیین وضعیت و پردازش طی چند ثانیه، کارمزد پایین‌تر نسبت به سرویس کارت به کارت، کارکرد ۲۴.۷ و بدون وقفه در تمام ایام سال از طریق حساب بانکی مشتریان و شبای حساب گیرنده از مهم‌ترین مزیت‌های سرویس پرداخت لحظه‌ای است.

این گزارش می افزاید،در نخستین گام، شعب این بانک و درگاه اینترنت بانک در سراسر کشور، تا پایان سال جاری آماده ارائه این خدمت به مشتریان خواهند بود و زیرساخت های دسترسی به این خدمت در  بستر همراه بانک نیز آماده شده و تا پایان فروردین ماه سال آینده عملیاتی خواهد شد.

لازم به ذکر است سقف انتقال مبلغ مصوب شده توسط بانک مرکزی در درگاه شعبه تا مبلغ ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال و درگاه اینترنت بانک و موبایل بانک تا مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =