• ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
  • خبرنگار: sadeghi
  • کد خبر: 132720
پرداخت الکترونیک پاسارگاد

در ادامه سلسه جشنواره‌های شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد تحت عنوان «تراکنش برنده» و اجرای جشنواره‌ ۴۰۴ طی ماه‌های بهمن و اسفند، این شرکت بر آن شد تا جشنواره ۳۰۴ را در دو ماه اردیبهشت و خرداد برگزار کند.

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک پاسارگاد، برای حضور در این جشنواره پذیرندگان می‌توانند تنها با انجام ۳۰ تراکنش بیشتر نسبت به ماه قبل با مجموع مبالغی بالغ بر ۴۰ میلیون ریال و یا کسب مجموع مبالغ خرید معادل ۳۰۴ میلیون ریال نسبت به عملکرد ماه قبل در این جشنواره شرکت کنند. شایان ذکر است در جشنواره ۳۰۴ عملکرد هر ترمینال به‌صورت مستقل بررسی و برندگان به‌صورت ماهانه مشخص می‌گردند.
پذیرندگان می‌توانند از طریق این نرم‌افزار وضعیت امتیازات خود را رصد و از امکانات دیگر آن استفاده کنند. پس از قرعه‌کشی این امکان برای برندگان فراهم شده است که جایزه مورد نظر خود را از میان جوایز موجود نقدی و غیر نقدی در نرم‌افزار سانیار مشاهده و انتخاب نمایند؛ نرم افزار سانیار، نرم افزاری جامع برای پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد است که از طریق آن پذیرندگان می‌توانند وضعیت درگاه‌های پرداخت خود را مدیریت کنند و با این شرکت در ارتباط باشند.

برندگان دوره‌های قبل این جشنواره و اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره ۳۰۴ در سایت شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به نشانی pep.co.ir قابل مشاهده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =