• ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۲
  • کد خبر: 81299
مسکن مهر

رییس کمیسیون عمران مجلس آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از طرح مسکن مهر را تشریح کرد.

به گزارش ایبِنا، محمدرضا رضایی با اشاره به آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از مسکن مهر در کمیسیون عمران مجلس، گفت: این تفحص ادامه داشته و در مرحله بررسی های اولیه است. رییس کمیسیون عمران مجلس در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه گزارش هایی از عملکرد دستگاه های مرتبط با مسکن مهر به کمیسیون عمران مجلس واصل شده است، افزود: این گزارش ها از طریق کمیسیون به افراد تفحص کننده ارایه شد.

رضایی ادامه داد: برای نتیجه گیری در خصوص آینده تفحص از مسکن مهر در انتظار اعلام نظر تفحص کنندگان در خصوص گزارش های واصله هستیم. وی ادامه داد: پس از بررسی بودجه ۹۷ کل کشور نظرات اعضای تفحص کننده اخذ شده و تصمیم گیری در خصوص این طرح انجام می شود.

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: در صورتی که نمایندگان تفحص کننده از توضیحات و گزارش های واصله قانع نشوند، طرح به صحن علنی مجلس برای بررسی و تعیین تکلیف نهایی ارسال خواهد شد.

گفتنی است، ابعاد اجرایی، مدیریتی، اجتماعی، آسیب های اجتماعی و برخورداری از سرانه های شهری، خدمات شهری، تاسیسات و تجهیزات، میزان دقیق عملیاتی شدن این پروژه ها و مسائلی از این دست از مهم ترین محورهای تحقیق و تفحص از طرح مسکن مهر است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =