سکه

قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران نسبت به روز گذشته افزایش یافت و قیمت ربع سکه برای نخستین بار وارد کانال یک میلیون تومان شد.

به گزارش خبرنگار ایبِنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز دوشنبه هشتم مردادماه ۹۷ در بازار تهران (در لحظه تنظیم خبر) با ۳۷۳ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته با رقم ۴ میلیون و ۳۸۹ هزار تومان به فروش رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۶۰۰ هزار تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته به ارزش ۳ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان داد و ستد شد.

از سویی دیگر، امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۳۰۸ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۲ میلیون و ۱۶۳ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی نیز با ۱۲۰ هزار تومان رشد در مدت مشابه به ارزش یک میلیون و ۶۲ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه گرمی با ۳۵ هزار تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته ۵۲۱ هزار تومان معامله شد و قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با رشد ۹ هزار تومانی به ارزش ۳۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته شد.

با این حال، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا با ۲ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۴۰۵ تومان قیمت خورد. هر یورو با ۲ تومان افت ۵ هزار و ۱۳۲ تومان و هر پوند نیز با ۲ تومان رشد ۵ هزار و ۷۷۱ تومان ارزش‌گذاری شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =