01 مهر 1398 - 13:32

پیام تبریک سهمانی به مناسبت روز بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها

مدیر عامل بانک رفاه کارگران، در پیامی روز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تبریک گفت.
کد خبر : ۱۰۵۰۰۰
پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به مناسبت روز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام مدیر عامل بانک رفاه به شرح زیر است:


                                                                                                                    بسمه تعالی


اول مهرماه روز بازگشایی مدارس و استشمام شمیم گلزار علم و دانش افزایی را محضر تمامی خانواده‌های معزز، نوگلان باغ تعلیم و تربیت، معلمان و فرهنگیان زحمتکش به ویژه همکاران خدوم بانک معظم رفاه و خانواده‌های محترم ایشان تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.


آغاز مهرماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها طلیعه نوزایی، تکامل، پویایی و حرکت توسعه‌ای جامعه و کشور عزیزمان است که با اندیشه‌های متعالی و همت بلند فرزندان، دانش‌آموزان و دانشجویان کوشا و طالب دانش و علم اندوزی به منصه ظهور می‌رسد.


خداوند منّان را شاکریم در سالی که مزیّن به شعار رونق تولید است، بانک رفاه با حضور در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی از جمله انجام اقدامات ارزشمند در زمینه احداث و تجهیز مدارس به‌ویژه در مناطق دور افتاده و کمتر برخوردار کشور گام‌های مثبت و ماندگار در بحث اقتصاد مقاومتی و حمایت از رونق تولید برداشته که ان‌شاءالله و به حول قوه الهی این مسیر بلند تداوم و استمرار داشته باشد.


دانش‌آموزان و دانشجویان کشور عزیزمان به‌سان سرمایه‌های ارزشمند توسعه و پیشرفت، نقشی بی‌بدیل و تأثیرگذار در چشم‌انداز تکاملی ایران ایفا می‌کنند و بانک رفاه به عنوان یک بانک اجتماعی که تعلق به بدنه اجتماع دارد برای تسهیل شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این قشر معزز جامعه از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد و با بسیج تمامی منابع و امکانات خود در جهت پویایی بیش از پیش  عرصه علم، دانش، تعلیم و تعلّم اهتمام می ورزد.


بار دیگر روز بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای تمامی پژوهندگان علم و دانش سرآمدی و پیشگامی، برای معلمان و فرهنگیان عزیز اعتلای بیش از گذشته و برای میهن عزیز و سرافراز اسلامی افتخار نام و جایگاه و عزت‌مندی روزافزون مسألت دارم.


                                                                                                                                                                           محمدعلی سهمانی

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر