12 خرداد 1399 - 10:22
ایبِنا گزارش می‌دهد؛

ساعت کاری جدید سامانه‌های ساتنا و پایا

بانک مرکزی ساعات کاری ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) و پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی را اعلام کرد.
کد خبر : ۱۱۴۷۲۳
ساتنا و پایا

به گزارش خبرنگار ایبِنا،  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تغییرات جدید در  ساعت کاری سامانه‌های نظام پرداخت ساتنا و پایا را از تاریخ یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی به بانک‌ها ابلاغ کرده که در بانک‌ها اعمال شده و بر اساس آن شهروندان می‌توانند از سامانه‌های ساتنا و پایا در روزهای آتی تا اطلاع ثانوی استفاده کنند.


ساعت کاری سامانه ساتنا از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی


بر اساس جدول منتشر شده، ساعت کاری سامانه ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی در دستور پرداخت بین مشتری ۱۴ و در دستور پرداخت بین بانکی ۱۴:۳۰ دقیقه اعلام شده است.


ساعت کاری سامانه پایا از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی


بر اساس اعلام بانک مرکزی به شبکه بانکی کشور، ساعت کاری سامانه پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی) از یازدهم خرداد ماه تا اطلاع ثانوی در چرخه اول همانند روزهای عادی انجام خواهد شد؛ زمان آغاز پردازش چرخه دوم پایا ساعت ۱۰:۴۵ و چرخه سوم نیز ۱۳:۴۵ دقیقه تعیین شده و تسویه بین بانکی چرخه‌های مزبور نیز در همان روز از طریق ساتنا انجام خواهد شد. از سویی دیگر، بدیهی است، شروع چرخه پایا ( شاپرکی) در روزهای تعطیل رسمی ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه اعلام شده است.

ارسال‌ نظر
ندا
Japan
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۹
۰
سلام من درخواست عودت وجه دادم اما هنوز پول به دستم نرسیده دلیل و مشکلش چیه
فیلم و پخش زنده
بیشتر