شایعات مذاکرات ادغام کردیت سوییس با یو بی اس

رییس کردیت سوییس درباره شایعات مطرح شده پیرامون ادغام این بانک با یو بی اس، خودداری کرد.
کد خبر : ۱۲۰۱۸۸
کردیت سوئیس

به گزارش ایبِنا به نقل از رویترز،  کردیت سوییس هنگام تعیین پاداش، بیماری همه گیر کرونا را در نظر گرفته که احتمالا تاثیر آن منفی است. قطعاً این همه گیری عاملی است که هنگام تعیین خسارت متغیر مورد توجه قرار می گیرد.


پاداش ها باید عملکرد را منعکس کنند و در اینجا بیماری همه گیر عاملی است که نقش دارد. بدیهی است که بعد از چنین سالی در پاداش رکوردی نخواهید دید. رییس هیات مدیره، رونیر، که پس از ۱۲ سال عضویت در هیات مدیره، دومین بانک بزرگ سوئیس را در سال آینده ترک می کند، گفت که این شرکت قبل از تصمیم گیری نهایی باید منتظر کسب نتایج تجارت ۲۰۲۰ باشد.


رونیر با مدیر اجرایی بانک لویدز، آنتونیو هورتا-اوزوریو جایگزین خواهد شد. وی از اظهار نظر مستقیم در مورد شایعات مذاکرات ادغام بین کردیت سوییس و رقیب بین شهری اش بانک سوییسی یو بی اس خودداری کرد.


گزارش شده که رونیر و رییس یو بی اس، آکسل وبر از یک توافق حمایت می کنند، اما مذاکرات پس از تابستان متوقف شد. رونیر در مصاحبه ای گفت: من نمی گویم که این ایده ادغام پوچ است، درست برعکس. هر رییسی، اگر نقش خود را به درستی درک کند، گاهی اوقات به چنین صورت فلکی و همچنین سناریوهای دیگر فکر می کند.


وی گفت: من چندین بار این کار را انجام داده ام، اگرچه ادغام بین بانک های بزرگ بسیار پیچیده بود و مجبور بودند با مسائل نظارتی، فرهنگی و زمان بندی سروکار داشته باشند. رونیر گفت: چنین عواملی موفقیت یا عدم موفقیت یک شرکت ادغام شده را تعیین می کند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر