13 بهمن 1400 - 10:42
فجر ملی (۲)

ایفای مسئولیت‌های اجتماعی بانک ملی ایران با حمایت از سیل‌زدگان

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه امسال بالغ بر ۹۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه به منظور حمایت از هموطنان سیل زده پرداخت کرده است.
کد خبر : ۱۳۰۲۷۸
بانک ملی

به گزارش ایبِنا به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با ورود به حوزه مسئولیت‌های اجتماعی به عنوان نقطه قوت خود به ویژه در رویدادهایی مانند سیل، زلزله، ساخت مسکن در روستاها و... نقش بی بدیلی در  توسعه و پیشرفت کشور داشته و درواقع حوزه عمل به مسئولیت های اجتماعی در بانک ملی ایران بسیار وسیع است.


این بانک علاوه بر ارایه تسهیلات به سیل زدگان در ده ماه نخست امسال، بالغ بر ۵۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه در بخش تعمیر مسکن و احداث حمام روستایی در ۳۹۴ فقره و یک هزار و ۴۵۳ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه در بخش خرید انشعابات و امور کارگشایی در ۹ هزار و ۸۸۹ فقره وام پرداخت کرده است.


پرداخت تسهیلات در بخش مسکن محرومان شهری با معرفی سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) از دیگر اقدامات این بانک در حوزه مسئولیت های اجتماعی است که تلاش کرده با ارائه تسهیلات، تخصیص بخشی از منابع خود به انجام امور عام المنفعه و اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی مستقیم و غیرمستقیم، بخشی از مشکلات افراد کم برخوردار را کاهش دهد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر