24 بهمن 1400 - 10:44

صدور10 میلیون دلارحواله ارزی از شعبه سمنان بانک توسعه صادرات ایران

رئیس شعبه سمنان بانک توسعه صادرات ایران گفت: مجموع حواله های صادره و وارده در این شعبه از بانک در استان سمنان از آغاز سال 1400 تا پایان دی ماه بیش از ده میلیون دلار بوده است.
کد خبر : ۱۳۰۵۸۲
سمنان

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایرن،عباس زاهدی اظهار داشت: تسهیلات اعطایی صادراتی ده ماهه امسال بانک توسعه صادرات استان سمنان به ارزش 2 هزار و 377 میلیارد ریال به بخش صنعت اعم از تولید سیم و کابل، کولر و بخاری، فروسیلیسیوم، ظروف یکبار مصرف، انواع رنگ، چسب، روغن موتور و فرش تخصیص داده شده است.
وی با اعلام صدور 27 میلیارد ریال ضمانتنامه از شعبه سمنان طی ده ماهه اول سال جاری، گفت: تلاش داریم به عنوان یک بانک دولتی و تخصصی حامی صادرات، با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی و جهش تولید، بسته کاملی از تسهیلات و خدمات نوین مالی و غیرمالی نوآورانه را به مشتریان ارائه کنیم.
زاهدی یادآور شد: بانک توسعه صادرات ایران در حوزه شرکت های دانش بنیان ، تا سقف20 میلیارد ریال تسهیلات، بدون اخذ صورت های مالی حسابرسی شده با نرخ سود مناسب و برخورداری از تخفیف کارمزد خدمات ریالی اعطا می کند.
وی خاطرنشان کرد: شرکت های دانش بنیان علاوه بر ارائه وثایق مرسوم در صورت ارائه ضمانت نامه از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی می توانند از تسهیلات یاد شده بهره مند شوند.
زاهدی اذعان داشت: این بانک با استفاده از فناوری های دیجیتال تحول آفرین، به صورت عادلانه به فعالان عرصه صادرات کمک می کند تا از فرصت های موجود در بازارهای داخلی و خارجی حاضر شده و از این طریق به اقتصاد کشور کمک کنند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر