17 ارديبهشت 1401 - 12:37
گزارش ایبِنا از بازار ارز/ شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار و یورو در صرافی‌ها/ نرخ حواله دلار چقدر شد؟

در معاملات اولین روز هفته، میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۷۰۹ تومان تعیین شده است.
کد خبر : ۱۳۲۴۰۴
دلار یورو

به گزارش خبرنگار ایبِنا؛ بررسی تغییرات بهای دلار و یورو در معاملات امروز نشان از ثبات نسبی نرخ خرید و فروش اسکناس آمریکایی در صرافی های مجاز دارد.بهای دلار و یورو در صرافی های مجاز


به گونه‌ای که جدیدترین نرخ های اعلام شده در ساعت ۱۱:۳۰ امروز (شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱) نشان می دهد میانگین موزون (سامانه سنا بانک مرکزی) خرید هر اسکناس دلار آمریکا در صرافی های مجاز از مردم ۲۵۴۵۳ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس دلار آمریکا در این صرافی ها به متقاضی خرید ارز، ۲۵۷۰۹ تومان تعیین شده است.


همچنین در این صرافی‌ها، میانگین موزون نرخ خرید هر اسکناس یورو  از مردم ۲۸۲۲۶ تومان و میانگین موزون فروش هر اسکناس یورو به متقاضی خرید یورو نیز به رقم ۲۸۵۱۰ تومان رسیده است.
جدیدترین تغییرات نرخ حواله دلار، یورو و درهم در سامانه نیما


بر اساس این گزارش، در ساعت ۱۱:۳۰ امروز،  نرخ خرید حواله دلار آمریکا در سامانه نیما ۲۴۸۵۶  تومان و نرخ فروش حواله دلار آمریکا نیز به رقم ۲۵۰۸۱ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ خرید حواله یورو ۲۶۲۸۰ تومان و نرخ فروش حواله یورو نیز ۲۶۵۱۹ تومان تعیین شده است.


همچنین نرخ خرید حواله درهم امارات نیز در معاملات اولین روز کاری هفته، ۶۷۶۸ تومان و نرخ فروش حواله درهم امارات نیز به رقم ۶۸۲۹ تومان رسیده است.نرخ دلار و یورو در بازار متشکل ارزی چقدر شد؟


جدیدترین نرخ های اعلام شده توسط بازار متشکل ارزی نشان می دهد در ساعت ۱۱:۳۰ امروز، نرخ اسکناس دلار آمریکا در بازار متشکل ارز ایران به رقم ۲۵۵۹۵ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز به رقم ۲۵۸۵۱ تومان رسیده است.


از سوی دیگر، نرخ هر اسکناس یورو در بازار متشکل ارز ایران ۲۸۳۱۲ تومان و نرخ فروش این ارز در صرافی ها نیز ۲۸۵۹۵ تومان تعیین شده است.
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر