14 تير 1401 - 14:56
با همت بانک تجارت و در حضور دکتر اخلاقی؛

کارخانه «آریان سنگ تجارت یزد» راه‌اندازی شد

کارخانه تولید سنگ‌های نما و تزئینی «آریان سنگ تجارت یزد» پس از وقفه‌ی چندساله در فعال‌سازی خطوط تولید، با حمایت بانک تجارت راه‌اندازی شد.
کد خبر : ۱۳۴۲۵۷
تجارت

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، پشتیبانی از تولید و اشتغال‌آفرینی در اقتصاد ایران اسلامی همواره جزو وظایف ذاتی بانک‌ها بوده و بانک تجارت در بیش از چهار دهه فعالیت خود در اقتصاد کشور همواره حامی مطمئن و توانمندی برای صنایع مختلف کشور به شمار رفته است.


در سال‌های اخیر به ویژه در زمان فعالیت دولت سیزدهم تکمیل و راه اندازی طرح‌های اقتصادی نیمه تمام در دستور کار جدی قرار گرفته و در همین راستا بانک تجارت در سراسر کشور تلاش دارد تا با شناسایی ظرفیت‌های مغفول مانده از بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی، در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور نقش‌آفرینی موثری داشته باشد.


هفته گذشته در همین راستا کارخانه آریان سنگ تجارت یزد با حضور دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت پس از وقفه‌ی چندساله در روند تکمیل خطوط تولید محصولات خود و با پشتیبانی این بانک راه اندازی شد.


بانک تجارت با واسطه ی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود از طریق تزریق منابع و همچنین اعطای تسهیلات و خدمات اعتباری موفق شد این شرکت تولیدکننده سنگ‌های ساختمانی و تزئینی واقع در استان یزد را به چرخه تولید بازگرداندند.


دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت در مراسم آغاز به کار شرکت آریان سنگ تجارت با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به سال " تولید ، دانش بنیان، اشتغال آفرین" اظهار داشت : یکی از اهداف متعالی بانک تجارت در سال جاری تحقق فرموده مقام معظم رهبری و اجرای شعار سال بوده و مجموعه بانک تجارت با حساسیت خاص نسبت به شرایط امروز اقتصاد کشور در تلاش است تا بر اساس توان و ظرفیت خود و ارائه راهکارهای مناسب بانکی و مالی در راستای کمک به اشتغال هموطنان سهیم باشد.


شرکت آریان سنگ تجارت، به عنوان یکی از شرکت هایی است که در سال‌های اخیر فراز و نشیب‌های فراوانی را به واسطه ی برخی عوامل پشت سر گذاشته و به تولید نرسیده بود؛ لیکن با مشارکت و سرمایه گذاری بانک تجارت راه‌اندازی و به تولید رسیده است.

برچسب ها: تجارت راه اندازی
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر