جزئیات عرضه پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا

امروز ایران خودرو ۲۰۰۰ هزار پژو ۲۰۷ را در بورس کالا عرضه کرد که ۲۸ درصد بالاتر از قیمت پایه معامله شد.
کد خبر : ۱۴۴۲۹۱

به گزارش خبرنگار ایبِنا، ایران خودرو ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک معمولی سفید، ۳۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک معمولی مشکی، ۷۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای سفید و ۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف‌شیشه‌ای مشکی را در بورس کالا عرضه کرد. این سومین عرضه پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا است.


**۳۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک مشکی آبنوس معامله شد


۳۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک مشکی آبنوس متعلق به ایران‌خودرو با قیمت پایه ۳۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان روی تابلو بورس کالا رفت که با لحاظ رقابت ۳۰.۶۲ درصدی، با قیمت ۴۸۹ میلیون و ۱۸۳ هزار تومان فروخته شد. در این رقابت ۲,۱۹۲ نفر شرکت کردند.


**۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید معامله شد


۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید متعلق به ایران‌خودرو با قیمت پایه ۳۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان روی تابلو بورس کالا رفت که با لحاظ رقابت ۲۸.۷۵ درصدی، با قیمت ۴۸۲ میلیون و ۱۸۴ هزار تومان فروخته شد. در این رقابت ۱,۷۱۹ نفر شرکت کردند.


این خودرو در ۸ آذر ماه در بورس کالا ۴۴۰ میلیون تومان قیمت خورد. در ادامه در معاملات ۱۹ آذر ماه قیمت این خودرو به ۴۷۰ میلیون تومان افزایش یافت. لازم به ذکر است که قیمت بنگاه ۲۰۷ بسته به انواع مدل امروز بین ۵۹۵ تا ۶۰۰ میلیون تومان است.


**۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای مشکی آبنوس معامله شد


۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای مشکی آبنوس متعلق به ایران‌خودرو با قیمت پایه ۴۰۴ میلیون تومان روی تابلو بورس کالا رفت که با لحاظ رقابت ۲۶.۳۵ درصدی، با قیمت ۵۱۰ میلیون و ۴۴۷ هزار تومان فروخته شد. در این رقابت ۱,۰۳۹ نفر شرکت کردند.


** پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای سفید معامله شد


۵۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه‌ای سفید متعلق به ایران‌خودرو با قیمت پایه ۴۰۴ میلیون تومان روی تابلو بورس کالا رفت که با لحاظ رقابت ۲۶.۳۶ درصدی، با قیمت ۵۱۰ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان فروخته شد. در این رقابت ۱,۴۵۱ نفر شرکت کردند.


در تمامی این خودرو‌ها هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو است. خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.


خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های زیر اقدام کنند.


هزینه‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت نیز در مجموع به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال بعلاوه ۱۲ درصد برای خودرو‌های اتوماتیک و ۱۳ درصد برای خودرو‌های دستی بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

 

جزئیات عرضه پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا

نویسنده: مرتضی ابراهیمی
برچسب ها: خودرو بورس کالا
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر