ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو دوباره تمدید شد

طبق اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو، طرح فروش محصولات این شرکت تا ۲۵ دی‌ماه تمدید شد.
کد خبر : ۱۴۵۲۲۴

به گزارش ایبِنا؛ بعد از پیگیری موضوع کندی و اختلال در سامانه ثبت نام ایران خودرو، این گروه صنعتی در اطلاعیه‌ای عنوان کرد: در پی کندی سایت فروش اینترنتی محصولات این شرکت به دلیل ترافیک متقاضیان و در راستای تکریم مشتریان، زمان اجرای طرح فروش فوق‌العاده تا یک شنبه ۲۵ دی‌ماه تمدید شد.

 
همچنین در این اطلاعیه آمده است:
 
پس از رفع اختلال روز گذشته، با توجه به ترافیک بالای مراجعان برای ثبت نام در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، این سایت با کندی مواجه شده و تعداد زیادی از متقاضیان در صف انتظار ورود به سایت مانده اند. 
 
در حال حاضر با وجود کندی، ثبت نام در حال انجام بوده و فقط روز جاری نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر از متقاضیان موفق به ثبت نام اولیه شده اند. 
 
این اطلاعیه تاکید می‌کند، مشتریان از بابت از دست رفتن زمان ثبت نام نگران نباشند و با توجه به تمدید طرح فروش تا پایان روز یک‌شنبه ۲۵ دی‌ماه، شتابی برای ثبت نام نداشته باشند و در صورت مواجهه با کندی و عدم ورود، در ساعت دیگری به سایت فروش مراجعه کنند.
 
گفتنی است، در طرح فروش فوق‌العاده، چهار محصول سورن پلاس دوگانه سوز، پارس سال سفارشی ELX، پارس سال سفارشی با موتور XU ۷ P و راناپلاس عرضه شده است.
ارسال‌ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵
۱
خیلی افتضاحه ست یک کد برای من ارسال نمیشه هزار بار امتحان کردم مسخره کردین مردم رو
بلتنتک
Iran (Islamic Republic of)
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۷
۱
دروغ گو ها ما رو مسخره کردن ایرانخودرو
معصومه خسروی
Japan
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
۱
چرا سایت باز نمیشه
فیلم و پخش زنده
بیشتر