01 فروردين 1402 - 12:45
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

ترافیک سنگین در آزادراه تهران- شمال و محور چالوس

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور برای امروز، از ترافیک سنگین در آزادراه تهران- شمال و محور چالوس خبر داد.
کد خبر : ۱۴۸۳۰۹

به گزارش ایبِنا، رضا روشنی به بیان وضعیت ترافیکی راه‌های شمالی کشور برای اولین روز سال ۱۴۰۲ پرداخت و اظهار کرد: در خصوص آخرین وضعیت محور‌های شمالی، تردد کلیه وسایل نقلیه در محور کرج- چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است. همچنین ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نساء و حد فاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد.

روشنی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال محدوده شهرستانک اضافه کرد: تردد در محور‌های هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت روان است.

همچنین محور چالوس دارای بارش برف و باران و آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین- رشت دارای بارش باران و سایر محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی آخرین وضعیت جوی را تشریح کرد و گفت: بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های مازندران، البرز و چهارمحال و بختیاری و در برخی از محور‌های استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، گلستان، قزوین، مرکزی، ایلام، لرستان، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و ویراحمد، گیلان و کردستان وجود دارد که بارش‌ها در استان‌های لرستان، کردستان و کهگیلویه و بویر احمد به برف تبدیل شده اند.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت تردد با تغییر مسیر را محور قدیم خرم آباد - پلدختر اعلام کرد که تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد- پل زال و محور خرم آباد- کوهدشت انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: محور‌های لاسم- ارجمند، وازک- بلده، سروآباد- پاوه، سی سخت- پادنا، جدید هشتگرد- طالقان، گنجنامه- تویسرکان، پونل- خلخال دارای انسداد فصلی هستند.

برچسب ها: ترافیک شمال کشور
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر