08 فروردين 1402 - 18:42

خبر خوش برای متقاضیان ثبت نام خودرو‌های داخلی

سامانه یکپارچه خودرو از ۱۶ تا ۱۸ فروردین برای افرادی که حساب وکالتی دارند،اما اسامی آنان از سوی بانک‌ها اعلام نشده، باز می‌شود.
کد خبر : ۱۴۸۴۸۵

به گزارش ایبِنا، «امید قالیباف»سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ثبت نام خودرو امروز به پایان می‌رسد، اما با توجه به اینکه برخی بانک‌ها هنوز فهرست افرادی که در مهلت مقرر (۲۰ تا ۲۳ اسفند) حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، مقرر شد در روز‌های ۱۶ تا ۱۸ فروردین سامانه فقط برای این متقاضیان باز شود.


در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از ۹۵۰ هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که ۸۸۰ هزار نفر تا ۲۹ اسفند ثبت نام و خودرو خود را انتخاب کردند)، اما عده‌ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو، حساب وکالتی به نام ایران خودرو را ایجاد کرده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می‌یافت و به همین دلیل حذف شدند.


با توجه به این مساله، وزارت صمت در آخر بهار مجددا در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می‌توانند کمتر از سه ماه دیگر جهت خرید خودرو ثبت نام کنند.

ارسال‌ نظر
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۹
۰
باسلام.
ما از شورای رقابت و وزارت سمت انتظار داریم که قیمت ماشین ها رو برای این دوره تغیر ندند تا کسانی که ثبت نام کرده اند بتونن خودرو خود رو خرید کنند.
توکلی
Iran (Islamic Republic of)
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۵:۵۶
۰
سلام لطفاً قرعه کشی رو هم دو سه بار انجام بدید سری اول که اسم نوشتن بعد سری دوم ۷و۸ بعد سری سوم ۱۶ تا ۱۸ که حق شرکت کنندگان ضایع نشه
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۳
۰
با این کارتون فقیر و ...فقیر تر .. وپول دارو ...پولدار تر کردید..
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۴
۱
سلام لطفا بگید تکلیف ونوبت ثبت نام کنندگان کی مشخص میشه
فیلم و پخش زنده
بیشتر