15 آبان 1402 - 14:59

حمایت بانک شهر از فعالان صنعت داروسازی

حمایت بانک شهر از فعالان صنعت داروسازی
معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۳۰ شرکت دارویی از حمایت بانک شهر برخوردار شده اند.
کد خبر : ۱۵۶۹۵۱

به گزارش ایبنا، سید مهدی رضایی، معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر با تاکید بر اینکه طی سال‌های اخیر همواره حمایت از فعالان صنعت داروسازی را وظیفه مهم برای خود دانسته ایم، گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۳۰ شرکت دارویی از حمایت بانک شهر برخوردار شده اند.

 

وی با بیان اینکه ارائه خدمات مختلف پولی و مالی و همچنین پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دارویی از سوی بانک شهر در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری به نسبت سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است، تصریح کرد: در همین راستا تنها بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در این بازه زمانی به شرکت‌های مختلف داروسازی پرداخت کرده ایم.

 

رضایی با اشاره به گسترش چتر حمایتی بانک شهر برای حوزه درمان و سلامت کشور به خصوص صنعت داروسازی که تحت ظالمانه‌ترین تحریم‌ها قرار دارد، عنوان کرد:نگاهی به عملکرد بانک شهر در کمک به فعالان حوزه تأمین دارو و درمان نشان می‌دهد که این بانک توانسته است خود را به‌عنوان یکی از حامیان مهم این صنعت معرفی کند.

 

معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر خاطرنشان ساخت: شرکت‌های دارویی می‌توانند به منظور واردات دارو، تامین مواد اولیه و تجهیزات، رفع مسائل و مشکلات خود، از ظرفیت تامین مالی زنجیره تولید و ابزار‌ها و شیوه‌های مربوط به این نوع تامین مالی از جمله اوراق گام استفاده کنند.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر