30 دی 1402 - 11:12

پیام تسلیت رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت مدیرعامل بانک ملت

پیام تسلیت رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت مدیرعامل بانک ملت
رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت مدیر عامل بانک ملت و از مدیران پرتلاش و اثرگذار شبکه بانکی کشور پیام تسلیتی صادر کرد.
کد خبر : ۱۵۹۵۳۴

به گزارش ایبنا، محمدرضا فرزین رئیس‌کل بانک مرکزی در پی درگذشت رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک ملت و از مدیران پرتلاش و اثرگذار شبکه بانکی کشور پیام تسلیتی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت برادر ارجمند جناب آقای رضا دولت‌آبادی مدیر عامل بانک ملت و از مدیران خدوم و پرتلاش نظام بانکی ایران موجب تأثر و تألم گردید.

شخصیت حرفه‌ای، اخلاق‌مدار و خدمات ارزنده این چهره ماندگار نظام بانکداری در دوران مسئولیت‌های مختلف طی ۳۰ سال تلاش آنمرحوم در شبکه بانکی و طرح‌های ملی و اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست و قطعا خدمات بی‌شمار ایشان در مسیر رشد و شکوفایی نظام بانکی ایران اسلامی به ثبت رسیده است.

بدون تردید جایگاه اثرگذار و نقش‌آفرینی بی‌بدیل امروز شبکه بانکی در تامین مالی اقتصاد کشور حاصل دست رنج، تلاش و صرف عمر گران بهای مدیرانی همچون مرحوم مغفور جناب آقای دولت‌آبادی است که با پیگیری و تلاش شبانه روزی همه مدیران خدوم و کارکنان زحمت‌کش شبکه بانکی کشور برای رسیدن به اهداف پیش‌بینی شده نظام اسلامی ادامه خواهد داشت.

اینجانب از طرف خود و همکاران نظام بانکی جمهوری اسلامی ایران، فقدان این مدیر پرتلاش را به خانواده داغدار آنمرحوم، خانواده بزرگ بانک ملت و همه مدیران و همکاران صنعت بانکداری کشورمان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند رحمان برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان و بستگان ارجمند، صبر و شکیبایی و سلامتی مسئلت دارم.

محمدرضا فرزین۳۰ دی ۱۴۰۲

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر