22 آبان 1396 - 09:46

تمامی شعب بانک‌های کرمانشاه فعال هستند/ ارسال ATM سیار و پول نقد

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اعلام کرد: تمامی شعب بانک‌های استان کرمانشاه به جزء شهرستان سرپل ذهاب فعال بوده و آماده خدمت رسانی به هموطنان هستند.
کد خبر : ۷۷۵۳۲
زلزله کرمانشاه

علیرضا قیطاسی در گفت و گو با خبرنگار ایبِنا با ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده در غرب کشور و تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه دردناک گفت: تمامی شعب بانک ها در استان کرمانشاه فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مردم هستند.


وی درباره فعال نبودن بانک ها در شهرستان سرپل ذهاب نیز توضیح داد: از آنجایی که زیرساخت های خدمت رسانی بانک ها در این شهرستان به دلیل زلزله آسیب دیده بود و اساسا برق در این شهرستان قطع است، امکان فعالیت شعب وجود نداشت.  


دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی ادامه داد: با این حال با کمکی که از طرف کمیسیون بانک های استان کرمانشاه صورت گرفت، کامیون های سیار بانک های ملی و صادرات ایران برای خدمت رسانی به مردم شهرستان سرپل ذهاب به منطقه اعزام شده اند.


قیطاسی همچنین تصریح کرد که پول نقد کافی با هماهنگی شورای هماهنگی بانک های دولتی به استان کرمانشاه ارسال شده و جای هیچگونه نگرانی در زمینه تامین نقدینگی وجود ندارد.
همچنین محمدرضا جمشیدی دبیر کانون بانک های خصوصی نیز در گفت و گو با ایبِنا اعلام کرد که تمامی شعب بانک های خصوصی در استان کرمانشاه فعال بوده و آماده خدمت رسانی به هموطنان هستند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر