14 بهمن 1396 - 10:48

دومین کنفرانس یورومانی با حمایت ویژه بانک سامان برگزار می‌شود

دومین کنفرانس موسسه یورومانی با موضوع «مسایل کلیدی ادغام دوباره ایران در اقتصاد جهانی» با حمایت ویژه بانک سامان در پاریس برگزار می‌شود.
کد خبر : ۸۱۴۹۶
شعبه بانک سامان

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک سامان، در این کنفرانس که به مسایلی چون روابط بانکی و تجارت بین المللی توجه شده است، نظم و انطباق بانک‌ها و شرکت‌های ایرانی با اصول بین‌المللی بررسی خواهد شد.


بر اساس این گزارش، مدیران، کارشناسان و نمایندگان بیش از ۲۵۰ بانک، موسسه رتبه‌بندی و موسسه مالی بزرگ اروپا در این کنفرانس یک روزه که ۸ فوریه (۱۹ بهمن ماه) در پاریس برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.


در این همایش،  ولی‌الله سیف رئیس‌کل بانک مرکزی، عبدالناصر همتی رییس‌کل بیمه مرکزی، عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه و ولی ضرابیه رییس هیات‌مدیره بانک سامان سخنرانی خواهند کرد.


این گزارش حاکی است، مهم‌ترین اهداف این کنفرانس، بحث در مورد مسائل کلیدی درمورد ادغام مجدد ایران در اقتصاد جهانی توسط بانکداران و رهبران صنعتی ایران با همتایان بین المللی خود، همچنین بررسی فرصت های سرمایه‌گذاری گسترده در ایران در حوزه بازارهای سرمایه، نفت و گاز، حمل و نقل هوایی، خودرو، گردشگری و بیمه عنوان شده است.


گفتنی است، موسسه یورومانی که امسال دومین همایش آن با حمایت بانک سامان برگزار می‌شود، یکی از موسسات معتبر بین‌المللی در زمینه مطالعات بانکی، بازار سرمایه و سرمایه‌گذاری است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر