15 بهمن 1396 - 10:45

برنامه‌ها پست بانک در ایام‌الله دهه فجر اعلام شد

داود کریمی مدیر امور هماهنگی حوزه مدیریت و رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر پست بانک ایران، برنامه‌های این بانک برای گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را اعلام کرد.
کد خبر : ۸۱۵۶۸
پست بانک

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر کریمی؛ افتتاح طرح‌ها و پروژه‌ها در سراسر کشور با حضور مهندس محمد جواد آذری جهرمی وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، خسرو فرحی مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره این بانک، مدیران شعب استانها و مدیران استانی و محلی، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری جشن پیروزی انقلاب، دیدار با خانواده‌های معظم شهداء و راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر راهپیمائی ۲۲ بهمن و ترویج شعائر انقلاب درسطح بانک را از مهمترین برنامه‌های این ستاد برشمرد.


وی تصریح کرد: در همین ایام طرح‌های این بانک با اعتباری بالغ بر ۱۷۲ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و ۷۹۰ پروژه ایجادی و صنایع تکمیلی نیز در سراسر کشور با پرداخت ۹۷۰ میلیارد ریال تسهیلات توسط این بانک تأمین مالی می‌شود.


کریمی افزود: بهره‌برداری از طرح‌های اشخاص حقیقی و حقوقی تأمین مالی شده از طریق تسهیلات صندوق توسعه ملی، افتتاح، بهسازی و بهره‌برداری از شعبه و باجه بانکی، راه‌اندازی و بهره‌برداری از تجهیزات و نرم‌افزارها در حوزه بانکداری نوین و طرح‌های توانمندسازی دهیاری‌ها و تقویت و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری که با حضور مسئولان کشوری و استانی در سراسر کشور افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر پست بانک ایران درپایان عنوان کرد: این بانک به عنوان یک نهاد برخاسته از بطن انقلاب اسلامی، خدمت به مناطق محروم را در اولویت برنامه‌ها دارد و تلاش می‌کند در این ایام خدمات اشتغال و دستاوردهای خود را به مسئولان و هموطنان تبیین کند.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر