19 بهمن 1396 - 13:30
در هفتمین روز کاری طی یک بازدید سرزده از شعبه

برنامه های کوتاه مدت مدیرعامل بانک صادرات ایران کلید خورد

​مدیر عامل بانک صادرات ایران در ساعات اولیه صبح پنج شنبه با حضور سرزده در یکی از شعب این بانک در خیابان فلسطین شمالی تهران هفتمین روز کاری خود کلید زد .
کد خبر : ۸۱۸۸۲
بانک صادرات ایران


به گزارش  ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، ​مدیر عامل بانک صادرات ایران در ساعات اولیه صبح پنج شنبه با حضور سرزده در یکی از شعب این بانک در خیابان فلسطین شمالی تهران، برنامه های کوتاه مدت خود مبنی بر تقویت منابع ارزان قیمت، توقف زیان دهی برخی شعب، دریافت مطالبات و تقویت روحیه همکاری و کنترل دقیق تر منابع و مصارف برای رسیدن بانک به اهداف تعیین شده را در هفتمین روز کاری خود کلید زد و از نزدیک با شرایط کاری برخی مشتریان شعبه نیز آشنا شد.


 حجت اله صیدی طی بازدید از شعبه فلسطین شمالی (کد ٦٦٩)، ضمن بررسی کیفیت منابع و مصارف و تحلیل شرایط جانمایی شعبه دستورات لازم برای تقویت منابع و افزایش کارایی آن را صادر کرد.


بنا بر این گزارش، عملیاتی کردن برنامه های اعلام شده مدیر عامل بانک صادرات ایران در ٣ بخش کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت، برای ارتقای جایگاه بانک به شدت مورد توجه است و با توجه به تخصص و تجربه های مالی وی در ارزیابی و بررسی منابع و مصارف شعب و همچنین برنامه ریزی های دقیق برای تقویت صورت های مالی بانک در کوتاه مدت، بازدیدهای دوره ای از شعب با نگرش واکاوی روند بهبود وضعیت آنها در دستور کار بوده و در عین حال لزوم هم افزایی نیروی انسانی شعب و همچنین میزان دقیق تغییرات قابل انتظار در صورت های مالی به طور ویژه برای هر شعبه در تحقق اهداف مذکور، مورد تاکید قرار گرفته است.


این گزارش می افزاید: حسب برنامه های مورد تاکید و اعلام شده، بازدیدهای سرزده از شعب تا تحقق اهداف مورد نظر، با جدیت دنبال می شود.


گفتنی است، تعاملات بهتر با مشتریان به عنوان سرمایه های اصلی بانک مورد عنایت مدیر عامل بانک صادرات ایران است تا جایی که وی در جریان این بازدید طی مذاکره حضوری با آنها و برقراری تعاملات دوسویه برای بهبود روند کاری بانک در جریان مشکلات و در عین حال پیشنهادات مطرح شده از سوی آنها قرار گرفت.
برچسب ها: بانک صادرات
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر