23 بهمن 1396 - 12:44
مدیرعامل بانک رفاه مطرح کرد:

سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها نشانه توسعه

مدیر عامل بانک رفاه گفت: یکی از معیارهای توسعه یافتگی کشورها، سرمایه گذاری در زیرساخت های اقتصادی است.
کد خبر : ۸۱۹۹۶
نیروگاه بادی قزوین

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک رفاه؛ محمد علی سهمانی در جریان بازدید از بزرگترین نیروگاه بادی بخش خصوصی کشور در طارم سفلی قزوین، با بیان این مطلب افزود: یکی از مهم ترین بخش های زیرساخت اقتصادی کشور بخش انرژی به ویژه انرژی های نو و تجدیدپذیر است.  


مدیر عامل بانک رفاه در این بازدید، با بیان اینکه نظام بانکی ۸۵ درصد تامین اعتبار طرح های اقتصادی در کشور را بر عهده دارد، خاطر نشان ساخت: پس از انقلاب شکوهمند اسلامی به ویژه در سال های اخیر بانک ها در بیشتر تحرکات اقتصادی نقش آفرین بوده و در رونق تولید، رفع فقر و توسعه اشتغال اقدام های اثربخشی داشته اند.


سهمانی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساخت بزرگترین نیروگاه بادی بخش خصوصی کشور در طارم سفلی، اظهارداشت: دو بانک توسعه تعاون و رفاه کارگران درکنار هم در اجرای این نیروگاه مشارکت دارند و امیدواریم سهم نظام بانکی در بهره برداری از طرح های ارزش آفرین روز به روز بیشتر شود و این دو بانک زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بتوانند سهم در خور و شایسته ای را در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور عزیزمان ایفا کنند.


زاهدی استاندار قزوین ضمن گفتگو با سهمانی مدیر عامل بانک و مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون، حضور ۲ مدیر بانکی کشور را در این بازدید نشان از عزم جدی بانک ها در حمایت از طرح های مطمئن انرژی دانست و گفت: ظرفیت قزوین برای سرمایه گذاری در حوزه انرژی های نو بسیار بالاست.


گفتنی است، نیروگاه بادی ۶۱.۲ مگاواتی سیاهپوش طارم سفلی قزوین به عنوان بزرگترین نیروگاه بخش خصوصی با برخورداری از ۱۸ توربین۳.۴ مگاواتی تا پایان سالجاری آماده بهره برداری است.


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر