26 بهمن 1396 - 20:33
توسط معاون نظارتی بانک مرکزی،

۹ محور موفقیت در سود آوری و اتخاذ رقابت بانکی اعلام شد

معاون نظارتی بانک مرکزی ٩ محور موفقیت در سودآوری و اتخاذ رقابت های سالم بانکی را اعلام کرد.
کد خبر : ۸۲۱۶۷
فرشاد حیدری


به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، فرشاد حیدری در هشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور که با شعار «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» برگزار شد، با برشمردن قریب به ٩ محور، مواردی را برای موفقیت در سودآوری و اتخاذ رقابت های سالم بانکی مورد اشاره قرار داد.


معاون نظارتی بانک مرکزی، خلق ثروت در رقابت سالم و استوار بر اخلاق انسانی و حرفه ای، توجه کافی به توزیع دقیق سود حاصل از درآمدهای مشاع و غیرمشاع بین سپرده گذاران و صاحبان سهام، ارائه راهکارهای جدید برای اقتصادی شدن واحدهای بانک، توصیه به افزایش درآمدهای کارمزدی، دریافت مطالبات غیرجاری بانک ها، اصلاح رویه مدل اعطای تسهیلات، نقش مثبت کارت های اعتباری در جامعه، دقت بیشتر در ارائه تسهیلات خرد و اقدامات انجام شده برای جمع آوری موسسات غیرمجاز را از جمله مواردی دانست که انتظار می‌رود مدیران بانک ها و روسای شعب در موفقیت بانک ها بیشتر مورد توجه قرار دهند.


در این گردهمایی رییس موسسه عالی آموزش بانکداری نیز با ارائه گزارشی از رویه اجرایی این همایش، روند برگزاری این مراسم را از سال ١٣٨٩ تاکنون موفقیت آمیز ارزیابی کرد. همچنین ارائه «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» عنوان سخنرانی حسن کوهی عضو هیات علمی موسسه عالی آموزش بانکداری در این مراسم بود.
شایان ذکر است، بانک صادرات ایران در بین بانک های خصوصی و نیمه خصوصی با ٢٥ شعبه برتر، بیشترین شعبه موفق را به خود اختصاص داده است.


هشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور با شعار «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» با حضور فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی، دکتر محسن خوش طینت رییس موسسه عالی آموزش بانکداری، علی حاجی پور معاون شعب و بازاریابی، مصطفی رحیمی شهواری مدیر امور شعب منطقه دو و حمیدرضا رهبر رییس اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران، مدیران عالی و روسای شعب منتخب سایر بانک ها در طبقه ١٨ بانک مرکزی برگزار و همزمان از ٢٥ رییس شعبه شبکه بانک صادرات ایران تجلیل شد.
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر