دادوستد ۲۱۲ میلیارد سهم بورسی از ابتدای امسال

تعداد ۲۱۲ میلیارد و ۵۴۸ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱۹ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.
کد خبر : ۸۲۱۹۰
بورس

به گزارش ایبِنا؛ از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۲۱۹ روز معاملاتی تعداد ۲۱۲ میلیارد و ۵۴۸ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۵۴۱ هزار و ۳۹۰ میلیارد ریال در ۱۳ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۸۴۳ دفعه در بورس اوراق بهادار مورد معامله قرار گرفته است.
همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۱۲۵ میلیارد و ۲۳۷ میلیون سهم به ارزش ۲۷۵ هزار و ۷۵۹ میلیارد ریال در ۵ میلیون و ۷۳۷ هزار و ۸۸۰ نوبت در بازار اول؛ ۷۵ میلیارد و ۴۴۸ میلیون سهم به ارزش ۱۸۰ هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال در ۷ میلیون و ۹۴۲ هزار و ۵۵۲ نوبت در بازار دوم؛ ۷۰ میلیون سهم به ارزش ۷۰ هزار و ۷۲ میلیارد ریال در ۲۰ هزار و ۹ نوبت در بازار بدهی؛ ۱۰میلیارد و ۳۶۸میلیون سهم به ارزش ۵۹۵ میلیارد ریال در ۲۱۰۵ نوبت در بازار مشتقه و ۱۳۹۸ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۴ هزار و ۷۵۶ میلیارد ریال در ۷۳ هزار و ۲۹۷ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.
این گزارش می افزاید: شاخص کل بورس نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۲۱ هزار و ۱۱۷ واحد افزایش معادل ۲۷ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۹۸ هزار و ۳۴۷ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۵ هزار و ۳۹۶ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۴۳ هزار و ۸۱ واحد افزایش مواجه شده اند.


برچسب ها: بورس سهام
ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر