29 بهمن 1396 - 13:01

سقوط آزاد نرخ انواع سکه و دلار در بازار

قیمت انواع سکه بهار آزادی و همچنین دلار آمریکا در بازار سقوط کرد به نحوی که هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان و هر دلار ۵۵ تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
کد خبر : ۸۲۳۲۴
بازار ارز

به گزارش خبرنگار ایبِنا، یک روز بعد از آغاز طرح بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (یکشنبه و تا لحظه تنظیم این خبر) نسبت به روز شنبه با ۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان کاهش، یک میلیون و ۵۱۵ هزار تومان فروخته می شد.


همچنیم هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۳۵ هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۸۷ هزار تومان داد و ستد  می شد. هر قطعه سکه نیم بهار آزادی با ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان افت در مدت مشابه ۷۵۳ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی با ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش ۴۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می شد.


امروز همچنین هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار تومان کاهش ۳۰۲ هزار تومان ارزشگذاری شده بود. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز با کاهش ۵ هزار و ۷۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۱۴۴ هزار و ۳۰۰ تومان تعیین شده بود.


صرافی های پایتخت امروز هر دلار آمریکا را با ۵۵ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۴ هزار و ۶۷۰ تومان می فروختند. همچنین هر پوند انگلیس  بدون  تغییر در مدت مشابه ۶ هزار و ۸۸۰ و هر یورو بدون تغییر ۶ هزار و ۹۷ تومان ثابت مانده بود.


جدول نرخ ارز و سکه در بازار (قیمت‌ها به تومان)
نوع سکه و ارز


شنبه یکشنبه 

سکه تمام بهار آزادی طرح جدید


۱۵۶۹۸۰۰ ۱۵۱۵۰۰۰

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم


۱۵۲۲۰۰۰ ۱۴۸۷۰۰۰

نیم سکه


۷۶۳۵۰۰ ۷۵۳۰۰۰

ربع سکه


۴۶۳۰۰۰ ۴۵۲۵۰۰

سکه گرمی


۳۱۲۰۰۰ ۳۰۲۰۰۰

هر گرم طلای ۱۸ عیار


۱۴۹۳۷۰ ۱۴۴۳۰۰

دلار


۴۷۲۵ ۴۶۷۰

یورو


۶۰۹۷ ۶۰۹۷

پوند


۶۸۸۰ ۶۸۸۰


ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر