30 بهمن 1396 - 10:41
مدیرعامل شرکت لیزینگ صنعت و معدن:

بیشترین تسهیلات پرداختی این شرکت مربوط به خرید خودرو است

نماینده بانک صنعت و معدن به عنوان سهامدار عمده لیزینگ صنعت و معدن در مجمع عادی سالانه این شرکت گفت: ۴۹ درصد از مصوبات شرکت مربوط به خودرو و ۵۱ درصد مربوط به تجهیرات و ماشین آلات است.
کد خبر : ۸۲۳۶۵
بانک صنعت و معدن
به گزارش ایبِنا، علیرضا اسدپور نماینده بانک صنعت و معدن به عنوان سهامدار عمده لیزینگ صنعت و معدن در مجمع عادی سالانه این شرکت گفت: ۴۹ درصد از مصوبات شرکت مربوط به خودرو و ۵۱ درصد مربوط به تجهیرات و ماشین آلات بوده که در این میان ۵۰ درصد از حجم تسهیلات به خودرو و ۴۹.۹۴ درصد به تجهیرات و ماشین آلات تخصیص یافته است.

اسدپور مدیر عامل «ولصنم» در خصوص عملکرد این مجموعه افزود: در سال مالی ۹۶ شرکت ۴۸ میلیارد تومان سود خالص محقق کرد و درآمد عملیاتی شرکت حدود ۵۱ میلیارد تومان بوده، در نهایت شرکت به ازای هر سهم ۲۴۳ ریال سود محقق کرده است.

مدیرعامل لیزینگ صنعت و معدن در خصوص برنامه های آتی شرکت گفت: در نظر داریم تا در سال ۹۷ در حدود ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات اعطا کنیم و بودجه سال آتی شرکت با سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی معادل ۲۱۱ ریال، ای. پی. اس خواهد داشت و در آمد عملیاتی شرکت ۴۳ میلیارد تومان پیش بینی می شود.

وی همچنین عنوان داشت: در برنامه های آتی شرکت با تجهیز منابع از روش های مختلف، بهبود اصلاح وضعیت وصول مطالبات را اجرائی خواهیم کرد.

ابوالفضل نجارزاده مدیر امور مجامع و شرکت های بانک صنعت و معدن و نماینده سهامدار عمده نیز در این مجمع در خصوص برنامه واگذاری لیزینگ صنعت معدن گفت: بر اساس قانون بانک ملزم به واگذاری دارائی های مازاد هستند، اما الزامی برای واگذاری شرکت های ابزاری از جمله لیزینگ، صرافی و کارگزاری وجود ندارد و ما نیز برنامه ای برای واگذاری این شرکت ها نداریم.
وی تاکید کرد: مجامع شرکت های گروه بانک صنعت و معدن طبق تقویم زمان بندی برگزار خواهد شد.

ارسال‌ نظر
فیلم و پخش زنده
بیشتر